cz en
Helios

 

Podnikové systémy Helios Orange a Helios Green tvoří ve firmách často nejdůležitější aplikace z pohledu každodenního chodu firmy.

Který z nich potřebujete vy?

Aktuality

16.11
2017

ICT snídaně: Inteligentní správa informací, GDPR

6. 12. 2017 8.25 - 9.30


Chcete lépe zvládat chaos v informacích? Chcete se dobře připravit na GDPR?


Zveme Vás na dobrou snídani a diskuzi - více zde.

06.06
2017

Mezinárodní úspěch Digital Resources

Tým Digital Resources si přiváží 5 ocenění z mezinárodní konference M-Files v portugalském Lisabonu.

15.05
2017

Ransomware WannaCry (aka WCry, WanaCrypt, WanaCrypt0r)

Jak jste mohli zjistit z médií, šíří se nebezpečný "ransomware", doporučený postup ochrany zde.

13.04
2017

Nejlepší ECM platforma pochází z Finska

Její excelence paní Helena Tuuri otevřela 5. dubna 2017 příjemné setkání manažerů z velkých českých i zahraničních firem s názvem: "Nejlepší ECM platforma pochází z Finska" ve své rezidenci. Fotografie z akce zde.

12.04
2017

Helios Orange v dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o.

V souladu s informacemi zveřejněnými v Obchodním rejstříku 2. 2. 2017, na webech obou společností, ve sbírkách listin obou společností oznamujeme převedení veškerých aktivit Helios Orange do dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o. Podrobněji zde.

16.09
2016

Inovace na půdě ČVUT

21. 9. 2016 - seminář zaměřený na inovace


Videoupoutávka zde.


Možnost bezplatné registrace zde.

16.09
2016

Intuo v Národním domě

Intuo pomáhá v Národním domě na Vinohradech (dříve UKDŽ).

31.05
2016

Úspěch v zahraničí

Tým Digital Resources přiváží dvě nominace a jednu cenu z jihofrancouzského Nice, kde proběhla mezinárodní M-Files Partner Conference 2016. Více informací zde.

Důležité vlastnosti Helios Green

Přizpůsobivost Helios Green
Systém je možné pružně přizpůsobit různým procesům a způsobům evidence ekonomických a jiných agend. Do systému se dají převést veškeré papírové evidence. Další přizpůsobení z valné části zvládne administrátor systému.

 

Otevřenost a kompatibilita Helios Green
Propojení systému s dalšími systémy uvnitř firmy, partnery, zákazníky, státní správou atd. se opírá o implementaci zavedených standardů (XML, EDI a další). Umožní to bezproblémovou komunikaci v prostoru celé EU.

 

Obchodní a mezinárodní standardy Helios Green
Systém je vyvíjen v úzké spolupráci s firmou Microsoft, a.s. s velkým důrazem na standardizaci. Je integrován s řadou standardních aplikací firmy Microsoft a respektuje českou legislativu i mezinárodní normy. Zákazník tak získává jistotu, že tento software bude možné využívat dlouhodobě a dále ho rozvíjet.

 

Technologická vyspělost Helios Green
Systém je založený na vícevrstvé architektuře klient/server a používá databázovou technologii Microsoft SQL Server. Robustnost serverové technologie pomáhá optimalizovat zakázky i pro velké zákazníky. Součástí informačního systému je podpora vzdálených pracovišť a přístup k systému prostřednictvím internetu. Helios Green využívá moderní platformu Microsoft .NET, která přináší do tvorby ERP systémů zcela nové možnosti, především v oblastech integrace s jinými aplikacemi, v zabezpečení systému či v datové komunikaci. Informační systém Helios Green je otevřený k externím technologiím. Je například schopen využívat webových služeb a je připraven pro prezentaci informací na extranet, intranet či webové portály.

 

Bezpečnost Helios Green
ERP systém Helios Green disponuje propracovaným systémem přístupu k datům. Přístupová práva lze přesně definovat, což umožňuje monitorovat události v systému a vytvářet bezpečnostní protokoly.

 

Branžová řešení Helios Green
Podnikový informační systém Helios Green je unikátním softwarem z pohledu tvorby specializovaných řešení. Vlastní vývojové jádro umožňuje vytvářet nové moduly a funkční celky. Díky této možnosti se před lety zrodil jedinečný projekt Helios Green Open. V rámci tohoto projektu vznikla síť odborných partnerů, kteří poskytují metodickou pomoc při vývoji nejrůznějších oborových specializací systému, tzv. branžových řešení.

 

Vícejazyčnost Helios Green
Komplexní systém Helios Green je schopen pracovat ve více jazykových mutacích. Díky zvolenému postupu jsou veškerá jazykově závislá hlášení uložena odděleně od programového kódu a definic formulářů, přehledů a šablon. Toto řešení umožňuje snadnou aplikaci překladů do jiných jazyků.

 

Přístup podle rolí Helios Green

  • Top management – manažerské výstupy,
  • Střední management – povinné výstupy,
  • Zaměstnanci – provozní data.