cz en
Získejte konkurenční výhodu

 

Soustřeďujeme se na to, aby informační technologie podporovaly byznys našich zákazníků. Pomůžeme i vám!

Zde se můžete seznámit s našimi službami a produkty v oblasti IT.

Aktuality

16.11
2017

ICT snídaně: Inteligentní správa informací, GDPR

6. 12. 2017 8.25 - 9.30


Chcete lépe zvládat chaos v informacích? Chcete se dobře připravit na GDPR?


Zveme Vás na dobrou snídani a diskuzi - více zde.

06.06
2017

Mezinárodní úspěch Digital Resources

Tým Digital Resources si přiváží 5 ocenění z mezinárodní konference M-Files v portugalském Lisabonu.

15.05
2017

Ransomware WannaCry (aka WCry, WanaCrypt, WanaCrypt0r)

Jak jste mohli zjistit z médií, šíří se nebezpečný "ransomware", doporučený postup ochrany zde.

13.04
2017

Nejlepší ECM platforma pochází z Finska

Její excelence paní Helena Tuuri otevřela 5. dubna 2017 příjemné setkání manažerů z velkých českých i zahraničních firem s názvem: "Nejlepší ECM platforma pochází z Finska" ve své rezidenci. Fotografie z akce zde.

12.04
2017

Helios Orange v dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o.

V souladu s informacemi zveřejněnými v Obchodním rejstříku 2. 2. 2017, na webech obou společností, ve sbírkách listin obou společností oznamujeme převedení veškerých aktivit Helios Orange do dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o. Podrobněji zde.

16.09
2016

Inovace na půdě ČVUT

21. 9. 2016 - seminář zaměřený na inovace


Videoupoutávka zde.


Možnost bezplatné registrace zde.

16.09
2016

Intuo v Národním domě

Intuo pomáhá v Národním domě na Vinohradech (dříve UKDŽ).

31.05
2016

Úspěch v zahraničí

Tým Digital Resources přiváží dvě nominace a jednu cenu z jihofrancouzského Nice, kde proběhla mezinárodní M-Files Partner Conference 2016. Více informací zde.

Nejlepší ECM systém? M-Files!

M-Files porazily konkurenci v Top Ten Reviews s přesvědčivým náskokem.

V oblasti systémů pro správu obsahu/dokumentů* získaly nejvyšší počet bodů ve všech klíčových hodnotících kritériích.

Hodnocené oblasti:

  • Správa a podpora spolupráce
  • Nástroje pro práci s dokumenty a nástroje pro integraci s dalšími systémy
  • Bezpečnost a shoda se standardy
  • Podpora a help

bestcms.JPG

Podrobnosti v angličtině zde: http://enterprise-content-management-system-review.toptenreviews.com/m-files-review.html

Vybíráme z hodnotitelské zprávy:

Klady

Tento ECM (Enterprise Content Management) systém nabízí cloudové úložiště, zobrazování dokumentů a zálohovací nástroje.

Zápory

M-Files nenabízí „live chat" podporu.

Výsledek testu: 10/10

Tento ECM systém je jednoduchý na ovládání a obsahuje mocný nástroj pro správu. Možnosti zabezpečení tohoto systému plně naplnily naše očekávání, stejně tak jako pokročilý workflow proces.

Recenze

Ve Vaší společnosti jsou denně vytvářeny, upravovány a sdíleny desítky, možná stovky dokumentů, a Vy svádíte nelehký boj při jejich správě. M-Files je ECM (Enterprise Content Management) řešení, které Vás zbaví této frustrace. Tento ECM systém je jedním z uživatelsky nejpřívětivějších systémů, které existují. Nabízí široké množství funkcí pro správu dokumentů, včetně verzování, integrace s jinými systémy a možnosti zobrazování dokumentů, které zajišťují, že dokumenty jsou rychle vyhledatelné, upravitelné a zabezpečené. Tento systém rovněž disponuje vynikající úrovní ochrany dat, včetně funkcionality pro zálohování, sledování historie přístupů a změn a řízení uživatelských oprávnění, která pomáhá chránit důvěrná firemní data. M-Files toho pro správu Vašich firemních dokumentů nabízí skutečně mnoho, a tak není divu, že se toto ECM řešení stalo absolutním vítězem našeho testu TopTenREVIEWS.

Správa a spolupráce: 10/10

M-Files získaly plný počet bodů za rozmanitost a sílu jejich nástrojů pro správu. Tento systém Vám umožňuje připojovat klíčová slova k uloženým dokumentům. Rovněž disponuje fulltextovým vyhledáváním, které umožňuje vyhledávat konkrétní slovo, kombinaci slov, nebo přesnou frázi z obsahu celého dokumentu. Tento nástroj Vám tak pomáhá najít veškerý obsah související s daným výrazem.

Jednou z výjimečných vlastností tohoto ECM sytému je jeho řešení automatizovaného oběhu dokumentů (workflow). M-Files Vám umožňují vytvořit pravidla pro oběh dokumentů, která např. zajistí odeslání dokumentu určenému uživateli poté, co byl dokument schválen, upraven, nebo zrecenzován. Tento uživatel může obdržet e-mail s upozorněním, že dokument je připraven k dalšímu zpracování. Toto mocné workflow řešení odstraňuje potřebu fyzického oběhu papírových dokumentů a eliminuje riziko jejich ztráty. Zároveň zajišťuje, že dokument je shlédnut všemi odpovědnými osobami.

M-Files rovněž nabízí široké možnosti integrace. Integrace M-Files s Microsoft Office zajišťuje, že workflow procesy běží hladce, firemní dokumenty jsou uloženy bezpečně a jsou snadno přístupné uživatelům. Můžete otevírat a upravovat Vaše dokumenty přímo v jedné z aplikací Microsoft Office. M-Files jsou navíc kompatibilní s AutoCAD.

Nástroje pro dokumenty a Integrace: 10/10

M-Files Vám umožňují snadno otevírat, prohlížet a upravovat všechny soubory a dokumenty. Můžete ukládat soubory jakýchkoli formátů, včetně PDF. Můžete rovněž vytvářet hypertextové odkazy a zástupce na dokumenty, a tím ještě více usnadnit nalezení dokumentů, které Vy nebo Vaši spolupracovníci potřebujete. Velký dojem na nás udělala také možnost tvorby šablon dokumentů pomocí M-Files. Pomocí několika kliknutí myši můžete vytvořit nabídku nebo jakýkoli jiný typ dokumentu. To Vám může ušetřit velké množství času, zvláště pokud pravidelně tvoříte podobné dokumenty.

M-Files rovněž disponují automatickým verzováním a možností otevírat jak nejnovější, tak starší verze dokumentu. I když byl dokument upraven několikrát různými uživateli, vždy přistupujete k nejnovější verzi dokumentu. To šetří velké množství času stráveného nad duplicitními úpravami dokumentu.

Bezpečnost a shoda se standardy: 10/10

V oblasti bezpečnosti naplnily M-Files plně naše očekávání. U konkrétních dokumentů můžete nastavit oprávnění tak, že je mohou otevřít, upravit nebo smazat pouze vybraní jedinci. Pokud na dokument uživatel nemá práva, nezobrazí se ani ve výsledcích vyhledávání.

Navíc tento systém pro správu dokumentů nabízí vynikající možnosti sledování. Můžete si zobrazit historii verzí dokumentu a sledovat, jaké změny se udály. Můžete rovněž dokumenty rezervovat a publikovat, díky čemuž dokument mění v jeden okamžik pouze jeden uživatel.

Jednou z výhod M-Files je jejich zálohovací nástroj, pomocí něhož si můžete naplánovat pravidelné automatické zálohování a zajistit si tím možnost obnovy dat v případě potřeby.

Pomoc a podpora: 10/10

Když pracujete s velkým množstvím důležitých dat, potřebujete, aby vše fungovalo hladce. Pokud vyvstanou problémy, dotazy nebo připomínky, potřebujete mít dostupnou pomoc. M-Files poskytují excelentní služby podpory zahrnující e-mailovou a telefonickou podporu. Rádi bychom u M-Files viděli také možnost „live chat" podpory, ale není to bezpodmínečná nutnost. Na webu M-Files jsou rovněž k dispozici odpovědi na časté dotazy (FAQ).

Dále existuje na webu mnoho online materiálů (tipy, návody, brožury a videa), které Vám pomohou se zorientovat v tomto ECM řešení. Můžete se rovněž připojit k M-Files komunitě a získat zde dodatečné informace a technickou pomoc od ostatních uživatelů.

Shrnutí

ECM (Enterprise Content Management System) M-Files překonal naše očekávání. Dojem na nás udělala jednoduchost systému a šířka nabízených možností. M-Files poskytují mnoho nástrojů, které jsou v oblasti ECM jedinečné, jako jsou možnosti zálohování, a rozsáhlý seznam online zdrojů. M-Files jsou vynikající volbou pro pomoc se správou dokumentů ve Vaší velké firmě a je digitálním systémem pro správu dokumentů, který získává naše nejvyšší hodnocení a doporučení.

-

* Užívané zkratky:

CMS = Content Management System, ECM = Enterprise Content Management, DMS = Document Management System.

M-Files si můžete na 30 dní zdarma vyzkoušet zde: www.mfiles.cz

Digital Resources poskytuje jako Leading Partner M-Files profesionální podporu při zavádění M-Files v České a Slovenské republice. Více o Digital Resources zde: www.digres.cz . Tým Digital Resources má bohaté zkušenosti s integrací s CRM a ERP systémy. Propojení M-Files pak vytváří ve spolupráce s těmito podnikovými systémy dokonalý celek, který podporuje klíčové byznys procesy zákazníků.

Nejlepší ECM systém

Nejlepší ECM systém