cz en
Získejte konkurenční výhodu

 

Soustřeďujeme se na to, aby informační technologie podporovaly byznys našich zákazníků. Pomůžeme i vám!

Zde se můžete seznámit s našimi službami a produkty v oblasti IT.

Aktuality

16.11
2017

ICT snídaně: Inteligentní správa informací, GDPR

6. 12. 2017 8.25 - 9.30


Chcete lépe zvládat chaos v informacích? Chcete se dobře připravit na GDPR?


Zveme Vás na dobrou snídani a diskuzi - více zde.

06.06
2017

Mezinárodní úspěch Digital Resources

Tým Digital Resources si přiváží 5 ocenění z mezinárodní konference M-Files v portugalském Lisabonu.

15.05
2017

Ransomware WannaCry (aka WCry, WanaCrypt, WanaCrypt0r)

Jak jste mohli zjistit z médií, šíří se nebezpečný "ransomware", doporučený postup ochrany zde.

13.04
2017

Nejlepší ECM platforma pochází z Finska

Její excelence paní Helena Tuuri otevřela 5. dubna 2017 příjemné setkání manažerů z velkých českých i zahraničních firem s názvem: "Nejlepší ECM platforma pochází z Finska" ve své rezidenci. Fotografie z akce zde.

12.04
2017

Helios Orange v dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o.

V souladu s informacemi zveřejněnými v Obchodním rejstříku 2. 2. 2017, na webech obou společností, ve sbírkách listin obou společností oznamujeme převedení veškerých aktivit Helios Orange do dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o. Podrobněji zde.

16.09
2016

Inovace na půdě ČVUT

21. 9. 2016 - seminář zaměřený na inovace


Videoupoutávka zde.


Možnost bezplatné registrace zde.

16.09
2016

Intuo v Národním domě

Intuo pomáhá v Národním domě na Vinohradech (dříve UKDŽ).

31.05
2016

Úspěch v zahraničí

Tým Digital Resources přiváží dvě nominace a jednu cenu z jihofrancouzského Nice, kde proběhla mezinárodní M-Files Partner Conference 2016. Více informací zde.

Intuo Aliance u protinožců

Intuo Aliance u protinožců

Mladé uskupení českých firem Intuo Aliance zabodovalo u protinožců, když dodalo pobočce společnosti Younger Optics Australia manažerský systém CFM. Závěrečné školení po uvedení řešení do ostrého provozu probíhalo s využitím živého internetového přenosu.

 

Společnost Younger Optics je přední dodavatel a vývojář optických čoček s celosvětovým zastoupením. Digital Resources dodává své produkty a služby firmě Younger Optics již 8 let. Dodávka manažerského systému byla realizována ve spolupráci se společností Sefima, která je členem Intuo Aliance.

 

„Younger Optics je náš významný zákazník, kterému poskytujeme profesionální služby již delší dobu. O to více nás těší možnost pracovat pro australskou pobočku a dodat naše společné řešení do zahraničí. Zahraniční trhy jsou pro nás obecně velmi příjemné, neboť můžeme nabídnout vysokou kvalitu a umíme být konkurenceschopní," popisuje Martin Kanyza, předseda představenstva společnosti Digital Resources.

 

Aleš Maršík, ředitel poradenství firmy Sefima, dodává: „Jsme rádi, že systém CFM - Corporate Financial Management - užívají australští uživatelé. Považujeme to za další úspěch projektu Intuo Aliance v zahraničí."

 

CFM je manažerský systém pro řízení a controlling podniku. Umožňuje tvořit plány pro různé oblasti podnikání, poskytuje výstupy a srovnání se skutečností. Podrobnosti zde: http://www.sefima.cz.

 

Intuo Aliance je skupina českých firem, které poskytují kvalitní řešení, software a technologie. Hlavním produktem Intuo Aliance je CRM systém Intuo - Company Intelligence, který umožňuje řídit vztahy se zákazníky a je jedním z nejlepších řešení pro firmy zaměřené na služby a servis. Intuo je zároveň systémem, který umožní rozvinout nejvhodnější model řízení firmy, proto se dá charakterizovat jako Business Management Software.

 

Členy Intuo Aliance (www.intuo.cz) jsou:

 

  • C.T.S.E. Servis, s. r. o.
  • Digital Resources a. s.
  • Extra NET s. r. o.
  • LFC GROUP s. r. o.
  • SEFIMA s. r. o.
  • Smartdata, s. r. o.
  • STAPRO LIBEREC s. r. o.
  • TAYLLOR & COX s. r. o.
tisk produktu  Tisk  Facebook