cz en
Získejte konkurenční výhodu

 

Soustřeďujeme se na to, aby informační technologie podporovaly byznys našich zákazníků. Pomůžeme i vám!

Zde se můžete seznámit s našimi službami a produkty v oblasti IT.

Aktuality

16.11
2017

ICT snídaně: Inteligentní správa informací, GDPR

6. 12. 2017 8.25 - 9.30


Chcete lépe zvládat chaos v informacích? Chcete se dobře připravit na GDPR?


Zveme Vás na dobrou snídani a diskuzi - více zde.

06.06
2017

Mezinárodní úspěch Digital Resources

Tým Digital Resources si přiváží 5 ocenění z mezinárodní konference M-Files v portugalském Lisabonu.

15.05
2017

Ransomware WannaCry (aka WCry, WanaCrypt, WanaCrypt0r)

Jak jste mohli zjistit z médií, šíří se nebezpečný "ransomware", doporučený postup ochrany zde.

13.04
2017

Nejlepší ECM platforma pochází z Finska

Její excelence paní Helena Tuuri otevřela 5. dubna 2017 příjemné setkání manažerů z velkých českých i zahraničních firem s názvem: "Nejlepší ECM platforma pochází z Finska" ve své rezidenci. Fotografie z akce zde.

12.04
2017

Helios Orange v dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o.

V souladu s informacemi zveřejněnými v Obchodním rejstříku 2. 2. 2017, na webech obou společností, ve sbírkách listin obou společností oznamujeme převedení veškerých aktivit Helios Orange do dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o. Podrobněji zde.

16.09
2016

Inovace na půdě ČVUT

21. 9. 2016 - seminář zaměřený na inovace


Videoupoutávka zde.


Možnost bezplatné registrace zde.

16.09
2016

Intuo v Národním domě

Intuo pomáhá v Národním domě na Vinohradech (dříve UKDŽ).

31.05
2016

Úspěch v zahraničí

Tým Digital Resources přiváží dvě nominace a jednu cenu z jihofrancouzského Nice, kde proběhla mezinárodní M-Files Partner Conference 2016. Více informací zde.

Intuo pomáhá v oblasti zdravotnické techniky

Intuo pomáhá v oblasti zdravotnické techniky

Intuo pomáhá v oblasti zdravotnické techniky

 

CRM systém Intuo - Company Intelligence pomáhá řídit procesy ve společnosti Medicton Group, která je dodavatelem zdravotnické techniky a servisních služeb pro zdravotnická zařízení. Systém Intuo - Company Intelligence umožňuje zlepšit práci dispečinku při plánování jednotlivých servisních zásahů, sleduje veškeré aktivity, zlepšuje sdílení informací uvnitř firmy a je propojen s emailovým serverem a telefonní ústřednou.

 

„Chtěli jsme perfektní informační systém a volili jsme mezi zahraničními řešeními a českým systémem Intuo - Company Intelligence. Zvolili jsme Intuo, díky tomu můžeme zvýšit výkon a dále zlepšovat kvalitu služeb v naší firmě," říká Martin Dobiáš, ekonomický ředitel společnosti Medicton Group.

 

Jan Sedláček, marketingový ředitel společnosti Digital Resources dodává: „CRM Intuo je v branži zdravotnické techniky a obecněji v servisně orientovaných firmách velmi úspěšné. Intuo může řídit veškeré procesy a díky workflow upozorňuje, či dokonce eskaluje, čímž pomáhá proaktivitě firem. Jsme rádi, že jsme dostali příležitost ve společnosti Medicton Group."

 

O Intuu
Intuo - Company Intelligence je systém pro řízení firemních procesů (xRM). Umožňuje řídit servis, obchod a marketing. Podporuje týmovou práci. Jeho silnou stránkou jsou vazby mezi informacemi bez jakéhokoliv omezení a důraz na aktivity. Je provázán s emailovým serverem, může být propojen s telefonickou ústřednou. Disponuje skvělým document management systémem (M-Files) a bývá v rámci implementace integrován s hlavním ekonomickým systémem firmy. Intuo je ryze český produkt, který dnes právem konkuruje těm největším zahraničním řešením. Dokument management systém M-Files - více zde.

 

O společnosti Medicton Group
Společnost Medicton Group působí v oblasti servisních služeb zdravotnické přístrojové techniky, dodává lékařskou techniku a úspěšně též působí v oblasti výzkumu a vývoje vlastních výrobků. Více o společnosti Medicton zde.

 

O společnosti Digital Resources
Digital Resources poskytuje profesionální služby v oblasti zavádění informačních technologií. Soustřeďuje se zejména na oblast xRM s vlastním ryze českým produktem Intuo - Company Intelligence, implementuje ERP řešení Helios a vynikající document management systém M-Files, zároveň poskytuje služby zaměřené na infrastrukturu (ITS - sítě, servery, softwarové platformy).

tisk produktu  Tisk  Facebook