cz en
Získejte konkurenční výhodu

 

Soustřeďujeme se na to, aby informační technologie podporovaly byznys našich zákazníků. Pomůžeme i vám!

Zde se můžete seznámit s našimi službami a produkty v oblasti IT.

Aktuality

16.11
2017

ICT snídaně: Inteligentní správa informací, GDPR

6. 12. 2017 8.25 - 9.30


Chcete lépe zvládat chaos v informacích? Chcete se dobře připravit na GDPR?


Zveme Vás na dobrou snídani a diskuzi - více zde.

06.06
2017

Mezinárodní úspěch Digital Resources

Tým Digital Resources si přiváží 5 ocenění z mezinárodní konference M-Files v portugalském Lisabonu.

15.05
2017

Ransomware WannaCry (aka WCry, WanaCrypt, WanaCrypt0r)

Jak jste mohli zjistit z médií, šíří se nebezpečný "ransomware", doporučený postup ochrany zde.

13.04
2017

Nejlepší ECM platforma pochází z Finska

Její excelence paní Helena Tuuri otevřela 5. dubna 2017 příjemné setkání manažerů z velkých českých i zahraničních firem s názvem: "Nejlepší ECM platforma pochází z Finska" ve své rezidenci. Fotografie z akce zde.

12.04
2017

Helios Orange v dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o.

V souladu s informacemi zveřejněnými v Obchodním rejstříku 2. 2. 2017, na webech obou společností, ve sbírkách listin obou společností oznamujeme převedení veškerých aktivit Helios Orange do dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o. Podrobněji zde.

16.09
2016

Inovace na půdě ČVUT

21. 9. 2016 - seminář zaměřený na inovace


Videoupoutávka zde.


Možnost bezplatné registrace zde.

16.09
2016

Intuo v Národním domě

Intuo pomáhá v Národním domě na Vinohradech (dříve UKDŽ).

31.05
2016

Úspěch v zahraničí

Tým Digital Resources přiváží dvě nominace a jednu cenu z jihofrancouzského Nice, kde proběhla mezinárodní M-Files Partner Conference 2016. Více informací zde.

Jednodušší obchod

Jednodušší obchod

Proč obchodníci naříkají při zavádění CRM systémů? Více o efektech nasazování CRM systému a hodnocení ze strany jednatele Zero systems v tiskové zprávě v komerčním servisu ČTK zde.

zerosys.JPG

Praha 18. března (ČTK - PROTEXT) - Intuo - Company Intelligence je český xRM systém, který usnadňuje řízení obchodu a obchodních zástupců. Podporuje procesy, rozvoj příležitostí i dohled nad klíčovými příležitostmi zejména ve firmách, kde jde o prodej řešení, složitějších technologií či služeb s přidanou hodnotou.


Zavádění systému Intuo vítají spíše obchodní ředitelé nebo regionální manažeři, naopak řadoví obchodníci mívají na počátku obavy ze skutečnosti, že je na jejich práci příliš vidět. Manažeři ve firmách pak stojí před zásadní otázkou: "Jsou informace o potenciálních příležitostech a cenná data o realizovaných a plánovaných schůzkách, nabídkách a možnostech obchodní spolupráce majetkem společnosti, nebo individuálním vlastnictvím obchodníků?"


"Pokud ukazujeme možnosti systému Intuo osvíceným manažerům, záhy dochází ke krokům, které trvale změní způsob obchodování. Obchodníci ho obvykle ocení až později, protože sdílení cenných informací a správné postupy vedou k vyšší efektivitě obchodu a rychlejším reakcím firmy na změny dynamického trhu," uvádí Jan Sedláček, předseda představenstva společnosti Digital Resources a.s.
Pro firmu je cenné i to, že lze kombinací tvrdých dat (informace o objemech prodejů provázaných s účetnictvím) a měkkých dat (informace o aktivitách obchodníka) lépe vyhodnocovat a rychleji reagovat na potřeby zákazníků.


Jan Schweitzer, jednatel společnosti Zero systems s.r.o., říká: "Měli jsme již dříve zkušenosti s jinými CRM systémy, ale naše očekávání se naplnila až se systémem Intuo - Company Intelligence. Oceňujeme především jednoduchost obsluhy programu, nejmodernější využívané technologie a možnost propojení s produkty Microsoft a ERP. Intuo nám pomáhá jak v práci se stávajícími klienty, tak při vyhledávání nových obchodních příležitostí."


Intuo - Company Intelligence je také propojeno s nejlepším document management systémem finské provenience M-Files. Více na http://www.m-files.cz.


xRM - systémy řízení procesů, x symbolizuje veškeré možné procesy ve společnosti (servis, obchod, marketing, management, reportování, task management atp.).

 


O firmě Zero systems s.r.o.
Firma Zero systems s.r.o. vznikla jako rodinná firma v roce 2004, a to po mnohaletých zkušenostech s výrobou, ostřením a prodejem nástrojů pro třískové obrábění. Firma dnes dodává kvalitní CNC stroje a řezné nástroje pro třískové obrábění a dělení materiálů. http://www.tools.cz

 


O CRM systému Intuo zde.

tisk produktu  Tisk  Facebook