cz en
Intuo

 

Intuo je dostupný Business Management Software, který pomáhá organizovat a řídit agendy spojené s každodenním fungováním firmy, jednotlivých oddělení nebo dílčích procesů.

 

Aktuality

16.11
2017

ICT snídaně: Inteligentní správa informací, GDPR

6. 12. 2017 8.25 - 9.30


Chcete lépe zvládat chaos v informacích? Chcete se dobře připravit na GDPR?


Zveme Vás na dobrou snídani a diskuzi - více zde.

06.06
2017

Mezinárodní úspěch Digital Resources

Tým Digital Resources si přiváží 5 ocenění z mezinárodní konference M-Files v portugalském Lisabonu.

15.05
2017

Ransomware WannaCry (aka WCry, WanaCrypt, WanaCrypt0r)

Jak jste mohli zjistit z médií, šíří se nebezpečný "ransomware", doporučený postup ochrany zde.

13.04
2017

Nejlepší ECM platforma pochází z Finska

Její excelence paní Helena Tuuri otevřela 5. dubna 2017 příjemné setkání manažerů z velkých českých i zahraničních firem s názvem: "Nejlepší ECM platforma pochází z Finska" ve své rezidenci. Fotografie z akce zde.

12.04
2017

Helios Orange v dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o.

V souladu s informacemi zveřejněnými v Obchodním rejstříku 2. 2. 2017, na webech obou společností, ve sbírkách listin obou společností oznamujeme převedení veškerých aktivit Helios Orange do dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o. Podrobněji zde.

16.09
2016

Inovace na půdě ČVUT

21. 9. 2016 - seminář zaměřený na inovace


Videoupoutávka zde.


Možnost bezplatné registrace zde.

16.09
2016

Intuo v Národním domě

Intuo pomáhá v Národním domě na Vinohradech (dříve UKDŽ).

31.05
2016

Úspěch v zahraničí

Tým Digital Resources přiváží dvě nominace a jednu cenu z jihofrancouzského Nice, kde proběhla mezinárodní M-Files Partner Conference 2016. Více informací zde.CRM systém Intuo - Company Intelligence

Intuo - Company Intelligence je systém pro řízení vztahů se zákazníky - Customer Relationship Management. Pro systémy tohoto zaměření se též užívá zkratka CRM.

Systémy CRM přinášejí uživatelům vyšší efektivitu a zásadní konkurenční výhodu. Intuo je však více než běžné CRM. Z hlediska strategického řízení se o něm dá říci, že je to Business Management Software. Jednoduše řečeno, je to prostředí, díky kterému můžete řídit jakékoliv procesy ve vaší společnosti. Můžete zkvalitňovat a zrychlovat jednotlivé činnosti a dosahovat rychleji svých cílů. Intuo je jeden z nejdokonalejších CRM systémů na trhu. Navíc není no-name systémem, ale má řadu působivých referencí.

Kontaktujte nás, rádi vám systém bezplatně představíme a prokážeme, že Intuo může být klíčovým faktorem vašeho úspěchu.

Řekli o Intuu

"Systém Intuo nám pomáhá plánovat rozpis služeb a umožňuje jednoduché vyhodnocování." Martina Tyllerová, koordinátorka dobrovolníků, Lékořice

 

"Intuo nám mimo jiné pomáhá hlídat stav našich technologií, urychluje odstraňování provozních problémů na síti a pomáhá nám lépe pracovat s úkoly uvnitř jednotlivých týmů." Ondřej Čepl, Network Operation Manager, MobilKom a.s.

 

"Intuo je pro nás klíčovým nástrojem pro dokonalý prodej a servis zemědělské a lesnické techniky." Bohdan Soukup, generální ředitel SOME Jindřichův Hradec.

CRM systémy

CRM systémy - systémy pro řízení vztahů se zákazníky - slouží pro zlepšení podnikových procesů, zvýšení efektivity obchodu, servisu a marketingu a v neposlední řadě k celkovém zlepšení managementu firmy.

Nakolik však je pojem CRM jen marketingovou mlhou? Nakolik CRM systémy plní očekávání zákazníků?

Dle průzkumu společnosti Gartner Group zhruba pouhých 8% IT firem zná skutečné požadavky svých klientů a zbylých 92% si to jen myslí. V článku o CRM systémech se snažíme rozlousknout oříšek - co je a co není CRM systém, jak vybrat vhodný CRM systém, na co se nezapomenout zeptat a nakonec s jakými úskalími se zákazníci potýkají při vlastní implementaci CRM systému

V našem portfoliu produktů jsou dva CRM systémy: Microsoft Dynamics CRM a Intuo - Company Intelligence. Tento článek však není o konkrétním produktu, ale obecně o CRM řešeních

Každý potřebuje Intuo

Manažerům slouží pro lepší řízení a vyhodnocování práce jednotlivých pracovníků nebo týmů.


Uživatelům přináší pořádek v informacích, podporuje týmovou práci a umožňuje lépe reagovat na měnící se podmínky.


Firmě přináší Intuo nástroj pro zdokonalení a zrychlení komunikace se zákazníky i dodavateli, nástroje pro řízení projektů, týmů i jednotlivců uvnitř společnosti a tím přispívá k lepší konkurenceschopnosti.

 

Intuo tak každému přináší právě to, co nejvíce potřebuje. Ovládejte jednoduše i ty nejsložitější systémy! Intuo - Company Intelligence

Intuo je tady pro vás

Intuo je dostupný Business Management Software, který pomáhá organizovat, řídit a zefektivňovat agendy
spojené s každodenním fungováním firmy.

Díky systému Intuo budete mít klíčové informace a procesy vždy pod kontrolou - jednoduše a včas. Intuo Vám pomůže využít potenciál vašeho týmu na maximum.

Intuo je špičkový český informační systém postavený na nejmodernějších současných technologiích s vynikajícím poměrem cena/výkon.

Intuo Workflow

Intuo Workflow je mocný nástroj umožňující automaticky „hlídat" jednotlivé kroky libovolného procesu. Upozorní na případný problém, zahájí jeho eskalaci a hlídá optimální časovou prodlevu. Tím podporuje nejen včasnou dodávku zboží a služeb, ale třeba i včasnou odpověď obchodnímu partnerovi nebo doručení nabídky.

Workflow nikdy nespí. Je připraveno reagovat na jakoukoliv událost nebo naopak na časovou prodlevu. Pomůže vašemu týmu, aby byl ještě lepší, než kdy dříve.

Přínosy systému Intuo dle jednotlivých způsobů využití

Řízení vztahů se zákazníky: Zvýšení prodejů i spokojenosti zákazníků.

Řízení servisu: Získání dokonalého přehledu o zařízeních, práci techniků i průběhu procesu.

Řízení projektů: Využití plánovacích nástrojů, eliminace rizika a dosahování vyšší efektivity projektů.

Help Desk: Zrychlení činnosti interního helpdesku nebo externích dodavatelů služeb.

MIS: Vyhodnocení je k dispozici v reálném čase.

Správa členské základny: Přehled, plánování a podpora při organizaci akcí.

Řízení lidských zdrojů: Podpora plánování interních kapacit, jejich rozvoje, řízení procesu náboru nových pracovníků včetně jeho vyhodnocování.

Správa a údržba zařízení: Dokonalý přehled o zařízeních a jejich údržbě - provedené i plánované.

Organizace firmy: Pořádek v informacích, týmová spolupráce, sdílení dat.

Ovládejte jednoduše i ty nejsložitější systémy

Ovládejte jednoduše i ty nejsložitější systémy

Ovládejte jednoduše i ty nejsložitější systémy

 

Intuo - Company Intelligence

Přebytek nebo nedostatek informací?

Vedení firem se často potýká s nedostatkem informací - jak pro okamžité vyhodnocování, tak pro plánování či včasné řešení klíčových problémů. Z druhé strany se valí neuvěřitelné množství informací různé kvality. Informace často přehlcují jednotlivé pracovníky. Informační smog zamořuje naše prostředí.

IT firmám tak přibývá o úkol navíc: nejen poskytnout "ta pravá data", ale pomoci firmám, aby se dokázali vymanit z informačního smogu, aniž by ztratili kontakt s realitou. Pro první oblast existují vynikající podnikové systémy (ERP) a systémy řízení vztahů se zákazníky (CRM) a obecně nástroje Business Intelligence. V druhé oblasti se teprve první nápady rodí.

Problematikou informačního zahlcení se na iHNed.cz zabýval článek Petra Koubského.

CRM - slovníček pojmů

Ve slovníčku najdete stručné definice pojmů z oblasti CRM - systémů pro řízení vztahů se zákazníky a pojmů, které se zavádění CRM systémů dotýkají, nebo na ně můžete narazit.
B2B (Business- to-business), B2C (Business- to-consumer), CRM, Datová komunikace, Data warehouse, DMS (Document Management System), Dynamické webové stránky, E-commerce (eCommerce, ecommerce), EDI (Electronic Data Interchange), Elektronická tržiště (e-marketplace), ERP, Outsourcing, Rekomendační systémy, SaaS (Software as a Service), SEM (Search Engine Marketing), Systémová integrace, WCMS (Web Content Management System), Win/Loss analýza, WOM (Word of Mouth Marketing), Workflow.

tisk produktu  Tisk  Facebook