cz en
Intuo

 

Intuo je dostupný Business Management Software, který pomáhá organizovat a řídit agendy spojené s každodenním fungováním firmy, jednotlivých oddělení nebo dílčích procesů.

 

Aktuality

16.11
2017

ICT snídaně: Inteligentní správa informací, GDPR

6. 12. 2017 8.25 - 9.30


Chcete lépe zvládat chaos v informacích? Chcete se dobře připravit na GDPR?


Zveme Vás na dobrou snídani a diskuzi - více zde.

06.06
2017

Mezinárodní úspěch Digital Resources

Tým Digital Resources si přiváží 5 ocenění z mezinárodní konference M-Files v portugalském Lisabonu.

15.05
2017

Ransomware WannaCry (aka WCry, WanaCrypt, WanaCrypt0r)

Jak jste mohli zjistit z médií, šíří se nebezpečný "ransomware", doporučený postup ochrany zde.

13.04
2017

Nejlepší ECM platforma pochází z Finska

Její excelence paní Helena Tuuri otevřela 5. dubna 2017 příjemné setkání manažerů z velkých českých i zahraničních firem s názvem: "Nejlepší ECM platforma pochází z Finska" ve své rezidenci. Fotografie z akce zde.

12.04
2017

Helios Orange v dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o.

V souladu s informacemi zveřejněnými v Obchodním rejstříku 2. 2. 2017, na webech obou společností, ve sbírkách listin obou společností oznamujeme převedení veškerých aktivit Helios Orange do dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o. Podrobněji zde.

16.09
2016

Inovace na půdě ČVUT

21. 9. 2016 - seminář zaměřený na inovace


Videoupoutávka zde.


Možnost bezplatné registrace zde.

16.09
2016

Intuo v Národním domě

Intuo pomáhá v Národním domě na Vinohradech (dříve UKDŽ).

31.05
2016

Úspěch v zahraničí

Tým Digital Resources přiváží dvě nominace a jednu cenu z jihofrancouzského Nice, kde proběhla mezinárodní M-Files Partner Conference 2016. Více informací zde.Telekomunikace

Telekomunikační firmy (Telco) mohou s výhodou využít vertikální řešení Intuo - Company Intelligence. Vyspělý CRM systém Intuo vám umožní zefektivnit vaše procesy, získat přehled prakticky v reálném čase. Budete moci řídit své dodavatele i jednotlivé projekty, řešit help desk technologií, evidovat konfigurace jednotlivých technologií a sdílet informace o výpadcích se servisními společnostmi. Rádi vás přesvědčíme o kvalitách vertikálního řešení pro telekomunikace.

Řešení pro telekomunikace

Společnost Digital Resources nabízí vlastní řešení pro oblast výstavby a správy sítě. Je založeno na systému Intuo - Company Intelligence. Řešení je na straně technologie a funkčnosti dostatečně robustní a zároveň si zachovává významnou míru flexibility. Přináší uživatelskou přívětivost bez nutnosti rozsáhlého školení běžných uživatelů. Intuo - Company Intelligence je totiž intuitivní. Řešení v rámci implementace umožňuje propojení Intua s externími partnery a dodavateli pomocí webových rozhraní.

Zajímá vás, jak vám můžeme pomoci?

Zavolejte nebo napište, budeme se vám rádi věnovat.

Přínosy řešení

Telekomunikační společnosti mohou využitím Intua získat univerzální otevřený systém, který po nastavení na míru optimálně vyhovuje požadavkům jednotlivých oddělení a jejich agend. Díky použití technologií Microsoft a intuitivnímu uživatelskému rozhraní ve stylu Microsoft Outlook jde o řešení, které si uživatelé bez problémů osvojí. Klíčová data pro dané oblasti jsou ihned dostupná v aktuálním stavu. Zároveň se ale důsledně uplatňují uživatelská oprávnění. Řešení dokáže eliminovat duplicity a přispívá k výrazné úspoře času při hledání informací. Implementace pomůže jednotlivé firemní procesy upřesnit a narovnat. Velkým přínosem je zlepšení vztahů s externími dodavateli.

Podpora projektů výstavby a provozu sítě

Pro podporu projektů výstavby a správy sítě se naše řešení opírá o moduly Servis a Asset. V systém Intuo - Company Intelligence je nastaveno workflow pro jednotlivé procesy. Projektové šablony slouží jako podklad pro generování úkolů a jejich návazností a závislostí. Plánování síťových okruhů se realizuje v modulu Kabelová kniha. Řešení pro sledování incidentů zahrnuje jejich evidenci, signalizaci událostí, eskalaci a kontrolu plnění servisních podmínek externích dodavatelů. Vše je doplněno o webová rozhraní pro spolupracující externí subjekty. Intuo - Company Intelligence dokáže vygenerovat podklady pro mapu výpadků, která je důležitá pro zákaznický servis.

 

tisk produktu  Tisk  Facebook