cz en
Další produkty

 

Inovujte levně. Představujeme několik zajímavých produktů, které vám usnadní práci.

Aktuality

16.11
2017

ICT snídaně: Inteligentní správa informací, GDPR

6. 12. 2017 8.25 - 9.30


Chcete lépe zvládat chaos v informacích? Chcete se dobře připravit na GDPR?


Zveme Vás na dobrou snídani a diskuzi - více zde.

06.06
2017

Mezinárodní úspěch Digital Resources

Tým Digital Resources si přiváží 5 ocenění z mezinárodní konference M-Files v portugalském Lisabonu.

15.05
2017

Ransomware WannaCry (aka WCry, WanaCrypt, WanaCrypt0r)

Jak jste mohli zjistit z médií, šíří se nebezpečný "ransomware", doporučený postup ochrany zde.

13.04
2017

Nejlepší ECM platforma pochází z Finska

Její excelence paní Helena Tuuri otevřela 5. dubna 2017 příjemné setkání manažerů z velkých českých i zahraničních firem s názvem: "Nejlepší ECM platforma pochází z Finska" ve své rezidenci. Fotografie z akce zde.

12.04
2017

Helios Orange v dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o.

V souladu s informacemi zveřejněnými v Obchodním rejstříku 2. 2. 2017, na webech obou společností, ve sbírkách listin obou společností oznamujeme převedení veškerých aktivit Helios Orange do dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o. Podrobněji zde.

16.09
2016

Inovace na půdě ČVUT

21. 9. 2016 - seminář zaměřený na inovace


Videoupoutávka zde.


Možnost bezplatné registrace zde.

16.09
2016

Intuo v Národním domě

Intuo pomáhá v Národním domě na Vinohradech (dříve UKDŽ).

31.05
2016

Úspěch v zahraničí

Tým Digital Resources přiváží dvě nominace a jednu cenu z jihofrancouzského Nice, kde proběhla mezinárodní M-Files Partner Conference 2016. Více informací zde.Další produkty

V Digital Resources denně uvažujeme o možnostech jak zlepšovat procesy uvnitř firem a jak usnadnit či zlepšit práci uživatelům. Zabýváme se úvahami jak optimalizovat byznys a zavádět nejlepší možná opatření, která pomohou našim zákazníkům na jejich cestě. Přitom nemusí jít o drahá nebo nedostupná řešení. Zvažte naše tipy na inovace, určitě se vyplatí!

 

M-Files - jednoduše snadná správa dokumentů

M-Files_DMS.JPG

Vynikající document management system M-Files usnadní vaší práci s dokumenty, má přívětivé uživatelské rozhraní, jednoduchou správu a umí automatizovat procesy, sdílení a oběh dokumentů. Systém si zcela nezávazně můžete na 30 dní stáhnout zde

Systém je možné snadno integrovat s CRM a ERP systémy. Jako příklad se dá uvést Helios Orange, nebo systém Intuo - Company Intelligence.

 

Mentální mapy

buzan01.jpg

 

Exclaimer

Marketingový nástroj pro firemní email. Umožní vám podporovat prodej klíčových výrobků a služeb nebo informovat každého o konkrétní novince ve vaší nabídce. Může fungovat nad Microsoft Exchange Serverem nebo i samostatně. Získáte zajímavý a dostupný nástroj pro lepší komunikaci s potenciálními i stávajícími klienty.

 

Antibox

Bezpečnostní řešení využívající osvědčené programy a ověřené kontrolní mechanismy. Je poskytováno formou SaaS (software as a service). Blokuje SPAM ještě na internetu, šetří kapacitu připojení, nevyžaduje instalaci ani zásah do infrastruktury. Vedlejším efektem je zvýšení bezpečnosti - zamezuje útokům na mail server.

 

SEO - zvyšování výkonnosti vašich webů

Změníme váš web tak, aby byl ještě výkonnější. Vyhledávací servery budou umisťovat vaše odkazy do lepších pozic a zvýší se tak provoz na klíčová slova.

 

Facebook a další sociální sítě - kampaně na sociálních sítích

Podpoříme váš byznys na sociálních sítích. Získáte nové návštěvníky svých stránek.

 

Máte zájem o některý ze zmíněných produktů?

Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

 

M-Files Prague Meeting

M-Files Prague Meeting

M-Files Prague Meeting byl oceněn na mezinárodním setkání partnerů M-Files, jako nejlepší marketingová akce roku. Křištálové M putuje do Prahy.

Mentální mapy

Mind maps - mentální mapy.

Chcete se naučit, jak zlepšit své praktické dovednosti pomocí celosvětově nejvíce využívaného nástroje pro podporu tvůrčího myšlení?

Již jste zjistili, že textové a tabulkové procesory mohou v některých případech přímo zplošťovat uvažování a že je nezbytné vydat se jinou cestou?

 

 

tisk produktu  Tisk  Facebook