cz en
Helios

 

Podnikové systémy Helios Orange a Helios Green tvoří ve firmách často nejdůležitější aplikace z pohledu každodenního chodu firmy.

Který z nich potřebujete vy?

 

Aktuality

16.11
2017

ICT snídaně: Inteligentní správa informací, GDPR

6. 12. 2017 8.25 - 9.30


Chcete lépe zvládat chaos v informacích? Chcete se dobře připravit na GDPR?


Zveme Vás na dobrou snídani a diskuzi - více zde.

06.06
2017

Mezinárodní úspěch Digital Resources

Tým Digital Resources si přiváží 5 ocenění z mezinárodní konference M-Files v portugalském Lisabonu.

15.05
2017

Ransomware WannaCry (aka WCry, WanaCrypt, WanaCrypt0r)

Jak jste mohli zjistit z médií, šíří se nebezpečný "ransomware", doporučený postup ochrany zde.

13.04
2017

Nejlepší ECM platforma pochází z Finska

Její excelence paní Helena Tuuri otevřela 5. dubna 2017 příjemné setkání manažerů z velkých českých i zahraničních firem s názvem: "Nejlepší ECM platforma pochází z Finska" ve své rezidenci. Fotografie z akce zde.

12.04
2017

Helios Orange v dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o.

V souladu s informacemi zveřejněnými v Obchodním rejstříku 2. 2. 2017, na webech obou společností, ve sbírkách listin obou společností oznamujeme převedení veškerých aktivit Helios Orange do dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o. Podrobněji zde.

16.09
2016

Inovace na půdě ČVUT

21. 9. 2016 - seminář zaměřený na inovace


Videoupoutávka zde.


Možnost bezplatné registrace zde.

16.09
2016

Intuo v Národním domě

Intuo pomáhá v Národním domě na Vinohradech (dříve UKDŽ).

31.05
2016

Úspěch v zahraničí

Tým Digital Resources přiváží dvě nominace a jednu cenu z jihofrancouzského Nice, kde proběhla mezinárodní M-Files Partner Conference 2016. Více informací zde.Helios

Informační systémy Helios představují špičkové řešení v oblasti ekonomických systémů. Helios Orange je určen zejména středně velkým firmám, které potřebují stabilní řešení a vysoký výkon podnikového systému. Přináší standardy v oblasti účetnictví a kvalitní prostředí jako základ pro integraci s dalšími systémy, či moduly.

Helios Orange určený středně velkým firmám a Helios Green určený velkým společnostem nebo firmám požadujícím vyšší míru přizpůsobení.

Zajišťujeme kvalitní implementaci systémů Helios a spolehlivou podporu. Poskytujeme vysokou přidanou hodnotu a garanci, která souvisí s mnohaletou expertní znalostí systémů Helios Orange a Helios Green.

Systém Helios Orange podobně jako Helios Green může být jednoduše integrován s CRM systémem Intuo - Company Intelligence.

 

                                     Helios Orange                               Helios Green 

           ERP systém Helios

 

 

 

Přebytek nebo nedostatek informací?

Vedení firem se často potýká s nedostatkem informací - jak pro okamžité vyhodnocování, tak pro plánování či včasné řešení klíčových problémů. Z druhé strany se valí neuvěřitelné množství informací různé kvality. Informace často přehlcují jednotlivé pracovníky. Informační smog zamořuje naše prostředí.

IT firmám tak přibývá o úkol navíc: nejen poskytnout "ta pravá data", ale pomoci firmám, aby se dokázali vymanit z informačního smogu, aniž by ztratili kontakt s realitou. Pro první oblast existují vynikající podnikové systémy (ERP) a systémy řízení vztahů se zákazníky (CRM) a obecně nástroje Business Intelligence. V druhé oblasti se teprve první nápady rodí.

Problematikou informačního zahlcení se na iHNed.cz zabýval článek Petra Koubského.

tisk produktu  Tisk  Facebook