Expert na podnikové systémy

Do našeho týmu rádi přijmeme ambiciózní vysokoškolské studenty se zaměřením na oblast informačních technologií, kteří by rádi rozjeli svou kariéru v dynamicky rozvíjející se IT společnosti s potenciálem kariérního růstu. Nabízíme Ti DPP na 2-3 dny v týdnu či částečný úvazek.

Co Tě čeká?

Pro začátek se staneš pravou rukou našich zkušenějších kolegů, kteří aktivně pracují na projektech implementací a konzultacích našich podnikových systémů. Samozřejmostí je vlastní pracovní místo, flexibilní pracovní doba, firemní mobil, možnost vypůjčení firemního vozidla při cestách za zákazníky a hlavně výborná káva!

Co je pro nás důležité?

Stačí nám o něco vyšší než běžné IT znalosti. Rádi Tě vše rychle naučíme! Důležité je pro nás maturitou ukončené studium, čeština a angličtina na komunikativní úrovni, a hlavně tvá chuť naučit se nové věci, být odpovědný a tvrdě pracovat.
Pokud umíš s Microsoft SQL Serverem, SQL či VBS a vlastníš ŘP skupiny B, je to výhoda, ale ne podmínka😊

Co Ti nabízíme?

Nabízíme Ti zajímavou a atraktivní práci, různé školení a certifikace, mzdu ve výši 180-240 Kč/hod. dle Tvého výkonu a výsledků a po zaučení i velkou míru individuální odpovědnosti.

Nástupní bonus 5 000 Kč.

Kariérní růst je samozřejmostí! Během jednoho roku se může vypracovat na pozici Seniora IT specialistu.

Naší velkou výhodou je menší a mladý dynamický kolektiv, který se pravidelně schází na firemních akcích. Nedávno jsme si byli společně zahrát curling, vypluli na plachetnicích v Chorvatsku či jen poseděli v restauraci u dobrého jídla.

Zajímá Tě víc? Zašli nám svůj životopis na info@digres.cz. Rychle se Ti ozveme a dohodneme se na osobním setkání. Těšíme se!