Digitalizace

Od roku 1997 působíme na trhu informačních technologií (podnikové informační systémy a IT služby) a pomáháme firmám s digitalizací a automatizací nejen v České republice a na Slovensku, ale celkově v 19 státech Evropy.

DIGITALIZACE INFORMACÍ

Poradíme Vám, jak Vaše firemní informace centralizovat a digitalizovat. Vždy najdete to, co hledáte, a klíčové informace budete mít ihned při ruce a zároveň v kontextu! Získáte tak komplexní přehled o dění ve firmě.

DIGITALIZACE DOKUMENTŮ

Elektronická správa dokumentů, jako jsou smlouvy, faktury, materiály a další soubory, usnadní Váš pracovní život a zvýší Vaši produktivitu. K dokumentům mají vždy přístup jen oprávnění uživatelé.

DIGITALIZACE PROCESŮ

Pomůžeme Vám digitalizovat Vaše firemní procesy v jakékoliv oblasti, např. obchod, servis, projektové řízení, marketing, výroba, HR či řízení týmů a firmy jako celku. Automatická workflow zajistí, že všechny úkoly jsou plněny řádně, včas a v souladu se všemi předpisy.

OCR

Nástroje pro optické rozpoznávání znaků (Optical Character Recognition) umožňují vytváření prohledávatelných PDF dokumentů z neprohledávatelných PDF dokumentů a z naskenovaných dokumentů ve formě obrázku, zónové vytěžování dat, rozpoznávání čárových kódů a QR kódů. Inteligentní vytěžovací systémy přináší automatizovanou digitalizaci dat ze skenovaných a elektronických dokumentů, jako jsou například faktury, objednávky, dodací listy a další strukturované či polostrukturované dokumenty.

DMS

Moderní DMS (Document Management System) řešení, jako jsou například M-Files, firmám umožňují efektivně spravovat veškeré firemní dokumenty a s nimi související informace. Pomáhají soubory bezpečně sdílet a uchovávat, efektivně vytvářet i schvalovat a spolupracovat. Vyhledávání dokumentů je velice snadné. Automatizovaná workflow podporují digitální oběh a schvalování dokumentů ve firmě.

CRM

Kvalitní CRM (Customer Relationship Management) systém pro řízení vztahů se zákazníky, např. Intuo - Company Intelligence, je základem každé moderní organizace. Pomáhá centralizovat firemní informace a využívat je v kontextu. Usnadňuje plánování a realizaci aktivit, ať už se jedná o obchod, marketing, servis či jiné oblasti. Podporuje vzájemnou zastupitelnost a efektivní komunikaci s klienty. Manažerům přináší komplexní přehled o dění ve společnosti.

ERP

ERP (Enterprise Resource Planning = Plánování podnikových zdrojů) jsou informační systémy, které pomáhají zefektivnit veškeré běžné i vysoce specializované firemní procesy. Poskytují přehled o aktuálních výsledcích a podporují automatizaci rutinních operací, zefektivňování provozu a snižování nákladů. Mezi ERP systémy patří například HELIOS iNuvio.

ECM

Správu firemního obsahu, jako jsou dokumenty, obrázky a další soubory, zajišťují ECM (Enterprise Content Management) systémy. Obsah je možné vyhledávat na základě jeho vlastností (název, část textu, související metadata), není tedy potřeba znát jeho fyzického umístění. Bezpečnost dat je zajištěna pomocí propracovaného systému uživatelských oprávnění.

BPM

Efektivní řízení firemních procesů, tedy Business Process Management (BPM), významně podporuje konkurenceschopnost firmy. Automatizovat a digitalizovat lze jakékoliv (obchodní, projektové, marketingové, servisní, výrobní, ...) procesy ve společnosti. BPM systémy pomáhají získat kontrolu nad aktivitami napříč celou firmou, a to vždy v reálném čase.

Digitalizujeme Česko, Slovensko a dalších 17 zemí Evropy

Aktuálně se staráme o stovky společností a tisíce uživatelů po celé Evropě!

Mezi zákazníky Digital Resources a.s. patří například Bayer s.r.o., Cesta domů, z.ú., ČEZ ESCO, a.s., Dagros s.r.o., Deloitte Central Europe, GASTRO PRODUCTION s.r.o., Glatzová & Co., s.r.o., JetBrains s.r.o., KKCG a.s., Medicton Group s.r.o., NEY spořitelní družstvo, PETROF, spol. s r.o., PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., Skils s.r.o. advokátní kancelář, SPOLCHEMIE (Spolek pro chemickou a hutní výrobu). Více v sekci Reference.

Výhody digitalizace

BEZPEČNOST

Digitalizace umožňuje Vaše data dokonale zabezpečit. Eliminujete tak bezpečnostní rizika, například že do citlivého dokumentu v papírové podobě nahlédne neoprávněná osoba. S využitím moderních nástrojů je bezpečnost zajištěna uživatelskými právy, tudíž si vždy můžete být jisti, že k datům mají přístup pouze oprávnění uživatelé.

AUTOMATIZACE

S digitalizací jde ruku v ruce i automatizace. Pomocí chytrých workflow můžete jakékoliv procesy ve Vaší společnosti zautomatizovat a získat tak jistotu, že veškeré úkoly jsou plněny včas a že nedojde k jejich opomenutí. Zainteresovaní uživatelé získávají dle potřeby automatické notifikace, např. ve formě emailového upozornění.

ÚSPORA ČASU

Přechod z manuálního zpracování informací a dokumentů na digitální ušetří Vám a Vašim zaměstnancům mnoho času. Například schvalovací procesy jsou mnohem jednodušší, efektivnější a rychlejší. Automatizované nástroje Vám pomáhají hlídat plnění úkolů a zároveň veškeré potřebné informace a dokumenty máte okamžitě při ruce bez potřeby složitého hledání.

PŘEHLED

Digitalizace umožňuje manažerům a ředitelům mít vždy okamžitý přehled o dění ve firmě, stavech projektů a úkolů, aktuálních procesech. Veškerá potřebná data mají kdykoliv ihned při ruce, a to zároveň v kontextu. Rozhodování je pak o mnoho snazší.

COMPLIANCE

Implementace vhodných digitálních nástrojů Vám zaručí, že veškeré procesy jsou v souladu s Vašimi požadavky, předpisy a směrnicemi. Digitalizace zároveň umožňuje tvorbu auditních stop, tudíž máte kdykoliv k dispozici přesné záznamy a podklady pro případný audit.

ELIMINACE CHYB

Díky digitalizaci dokážete velice snadno eliminovat lidské chyby a opomenutí, které často souvisí s manuálním zpracováváním dokumentů, procesů a informací. Můžete ve Vaší firmě nastavit kontrolní mechanismy, které zajistí, že vše běží, jak má.

Naše články s tématem digitalizace

Podívejte se na naše články s tématem digitalizace!

Banner_Automatizovane_vytezovani_dat_z_dokumentu

Automatizované vytěžování dat z dokumentů

Přemýšlíte, jak urychlit a zefektivnit práci s dokumenty u Vás ve firmě? Stále zpracováváte příchozí soubory manuálně? Tráví Vaši zaměstnanci až příliš mnoho času ručním přepisováním dat? Pořiďte si inteligentní…
Obrazek-digitalizace

Digitalizace: klíčové výhody a řešení

Ztrácíte se v nepřeberném množství papírů? Stále uvažujete nad digitalizací dokumentů a procesů ve Vaší firmě? Pomůžeme Vám! Digitalizací dokumentů předejdete střádání velkého množství papírových dokumentů, které vede ke spoustě…

Rádi byste digitalizovali Vaši firmu?

Potřebujete poradit s elektronickou správou dokumentů, informací nebo procesů? Pomůžeme Vám!

Digital Resources a.s.

Poděbradská 520/24

190 00   Praha 9

Tel.: +420 281 090 141

Email: info@digres.cz

Web: www.digres.cz