O nás

Digital Resources a.s. je dodavatelem podnikových informačních systémů a IT služeb. Na trhu informačních technologií působíme od roku 1997. 

Aktuálně patříme mezi Global TOP 10 partnery DMS/ECM M-Files s působností v 19 zemích Evropy. M-Files nabízíme také v cloudové verzi jako komplexní řešení DMS-IN.CLOUD.

Ve svém portfoliu máme vlastní CRM systém Intuo – Company Intelligence, který pomáhá zefektivnit jakékoliv procesy (BPM) ve firmě.

Pomáháme firmám s automatizací a digitalizací.

V rámci dceřiné společnosti Orange Solutions s.r.o. poskytujeme podporu a implementaci ERP systému HELIOS iNuvio.

Do našeho portfolia patří také profesionální IT služby (infrastruktura, cloudové služby, softwarové platformy). 

Aktuálně se staráme o stovky zákazníků a tisíce uživatelů našich systémů.

Prohlédněte si náš firemní profil ZDE!

0 +
zákazníků
0 +
uživatelů
0 +
zaměstnanců

Naše hodnoty

1. Profesionalita

Poskytujeme firmám profesionální produkty a služby v oblasti podnikových informačních systémů a IT infrastruktury. Budujeme profesionální týmy ze specialistů ve svém oboru. Naše služby dosahují nadstandardní kvality.

2. Pozitivní přístup

Naše práce nás baví a přináší nám radost. Je smysluplná, jak pro nás, tak pro naše zákazníky. Ke všemu, i případnému řešení problémů, přistupujeme pozitivně.

3. Flexibilita a vstřícnost

Vždy se snažíme maximálně vyhovět požadavkům a přáním našich zákazníků. Naše produkty a služby jsou flexibilní a přizpůsobitelné potřebám našich zákazníků.

4. Férový přístup – fair play

Dodržujeme dohody, psané i nepsané. Nestavíme vzdušné zámky. Ručíme za dodaná řešení a služby.

5. Sounáležitost, loajalita a týmový přístup

Fungujeme jako tým. Jsme loajální k zákazníkům a chráníme jejich zájmy. Mnozí z našich zákazníků jsou s námi od roku 1997.

6. Osobní rozvoj, modernost

Neustále rozvíjíme své znalosti a dovednosti. Klademe důraz na osobní rozvoj zaměstnanců. Užíváme nejmodernější technologie a rádi ukazujeme, jak mohou změnit fungování firem k lepšímu.

7. Otevřenost vs. compliance

Dodržujeme dohody, psané i nepsané. Ctíme důvěrnost informací a zachováváme povinnost mlčenlivosti v souladu se smlouvami. Jsme certifikovaní ISO 27001 – ISMS (Systém řízení bezpečnosti informací). Bezpečnost a ochrana informací je tak na špičkové úrovni.

8. Spolehlivost

Zákazníci se na nás mohou maximálně spolehnout. Dodržujeme harmonogram v dodávkách zboží a služeb. Jsme pro zákazníky důvěryhodným partnerem. Námi poskytované informace jsou důvěryhodné a platné.

Vybraní zaměstnanci Digital Resources a.s.