IT služby

Digital Resources je dodavatelem podnikových informačních systémů a IT služeb. Na trhu informačních a komunikačních
technologií (ICT) působíme již od roku 1997. Poskytujeme profesionální služby v oblasti správy IT infrastruktury včetně komplexní
IT podpory.

IT infrastruktura

Hardware

Software

Cloudové služby

Profesionální správa IT

Rádi byste našli spolehlivého a zkušeného dodavatele IT služeb? Chcete péči o informační technologie přenechat specialistům? Jsme tu pro Vás!

Naši odborníci zajišťují nejen dohled a preventivní kontrolu, ale jsou Vám každý den k dispozici i pro odborné konzultace, nebo okamžitý mimořádný zásah.

Naše služby jsou dostupné jak menším firmám, které tak získávají vyšší kvalitu služeb s nižšími provozními náklady, tak i velkým a nadnárodním společnostem, kde se náš tým například stává součástí dalších interních týmů a podporuje vybranou technologii nebo úsek. Aktuálně se staráme o stovky zákazníků a tisíce uživatelů v 19 zemích Evropy. Více O Digital Resources v sekci O nás.

V rámci našeho portfolia nabízíme například tyto služby:

Prohlédněte si náš produktový list a dozvíte se, jaké jsou klíčové benefity IT služeb od Digital Resources!

Přáli byste si snížit ve Vaší firmě rizika spojená s potenciálními haváriemi a ztrátami, neplánovanou odstávkou IT systémů či jinou mimořádnou událostí v oblasti IT? Pomůžeme Vám s IT profylaxí! Více v našem článku ZDE.

Připravili jsme pro Vás také infografiku: 7 důvodů, proč si zvolit IT služby právě od Digital Resources – zdarma ze stažení ZDE.

Naše články na téma IT služby

5. Bezpečnost (ID 23686)

Jak zabezpečit Vaše firemní informace a dokumenty

Máte pocit, že jsou dokumenty a informace ve Vaší firmě opravdu v bezpečí? Jste připraveni na potenciální kybernetické útoky a další hrozby? Bezpečnost dat je v dnešní době klíčovým tématem…
Produktový list IT služby

Hlavní benefity IT služeb od Digital Resources

Sháníte profesionálního dodavatele IT služeb? Chtěli byste starosti o firemní IT infrastrukturu nechat specialistům? Dejte nám vědět! Také se můžete podívat na náš nový produktový list – ke stažení níže.…

Netrapte se již výpadky Vašich IT zaměstnanců – využívejte správu IT jako službu dostupnou ve sjednané kvalitě a čase!

Rádi se staneme Vaším partnerem a splníme veškeré Vaše požadavky v oblasti informačních technologií.