Koktejl v rezidenci velvyslance Finska

S potěšením Vám oznamujeme, že společenskou akci zahájí osobně velvyslanec Finské republiky pro Českou i Slovenskou republiku Pasi Tuominen. Jako náš host se také osobně zúčastní Florin Dimulescu, Partner Manager, EMEA, Central & Eastern Europe ze společnosti M-Files.

V rámci krátkého zahájení se dozvíte, jak probíhá finsko-česká spolupráce v oblasti DMS/ECM, jak ji Velvyslanectví Finska podporuje a proč M-Files mění způsob, jakým svět spravuje informace.
Digital Resources se představí jako Global TOP 10 partner M-Files s působností v 19 zemích Evropy a podělí se o zkušenosti z nasazování systému M-Files ve velkých i středně velkých společnostech.
Součástí programu bude bohatý raut, neformální networking a individuální diskuze.

Jelikož jde o mimořádnou akci zaštítěnou Velvyslanectvím Finska, prosíme o respektování dvoustupňové registrace – nejprve se, prosím, ZAREGISTRUJTE NÍŽE, a to do 11. 9. 2023, následně na uvedenou emailovou adresu v registraci obdržíte zhruba 14 dní před akcí oficiální pozvánku přímo ze strany Finského velvyslanectví.
Vstup na akci bude umožněn pouze osobám, které obdrží finální pozvánku od Velvyslanectví Finska.

Pozvánka je nepřenosná – vstup je pouze pro zvané a jejich doprovod. Prosím, specifikujte počet osob v rámci registrace v odkaze níže. Počet míst je omezený – registrace budou zpracovávány dle pořadí.

Registrace na Koktejl v rezidenci velvyslance Finska, 5. 10. 2023

Registrace na Koktejl v rezidenci velvyslance Finska, 5. 10. 2023

V souvislosti s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR), které upravuje zpracování osobních údajů, souhlasím s evidováním a zpracováním osobních údajů.*
Souhlasím s užíváním osobních údajů pro účel zasílání marketingových sdělení (novinky a zajímavé informace z oblasti podnikových informačních systémů, pozvánky na odborné semináře a další akce).*