Webinář: Profesionální služby: Jak snadno vykazovat a připravovat podklady fakturace?, 17. 7. 2024, 10:00 – 10:20

Patříte mezi firmy poskytující profesionální služby, jako je daňové, manažerské, právní a finanční poradenství, audity či účetnictví? Přesné a aktuální informace jsou kriticky důležité právě v těchto oblastech.

71 % firem poskytujících profesionální služby však přiznává, že je pro ně obtížné najít správné informace, u kterých si mohou být jisti, že jsou to ty nejaktuálnější. Máte pocit, že se to týká i Vás?

Nenechte si ujít náš webinář

Profesionální služby: Jak snadno vykazovat a připravovat podklady fakturace?, 17. 7. 2024, 10:00 – 10:20

V rámci webináře se dozvíte, jak snadno vykazovat služby klientům a připravovat podklady pro fakturaci. Představíme Vám chytré řešení Intuo pro oblast profesionálních služeb, Pozoruhodný produkt 2024. Ukážeme, jak zjednodušit a zefektivnit klíčové procesy ve Vaší firmě, jako je plánování práce, vykazování služeb, flexibilní nastavování ceníkových sazeb a automatizovaná příprava podkladů fakturace. Díky řešení Intuo – Company Intelligence budete mít klíčová data digitalizovaná, centralizovaná a v kontextu. Manažeři a vedoucí pracovníci budou moci jednoduše vyhodnocovat činnost jednotlivců, oddělení i napříč celou firmou.

REGISTRACE ZDARMA ZDE