Webinář: Document Management ve farmaceutických firmách, 22. 3. 2023, 10:00 – 10:20

Patříte mezi farmaceutické společnosti a potřebujete mít bezpečný přístup k firemním dokumentům a informacím? Specializujete se na zdravotnické vybavení či lékařské přístroje a chtěli byste automatizovat procesy ve Vaší firmě?

Pro farmaceutické firmy, zdravotnická zařízení, biotechnologické společnosti a další organizace z vysoce regulovaných odvětví jsou nevyhnutelnou součástí života audity. Nepříjemnosti okolo nich však mohou být výrazně zmírněny zavedením inteligentních nástrojů pro správu obsahu, digitalizaci firemních procesů, řízení úkolů a reportování činností spojených s audity. Zároveň jsou tak snížena rizika i pravděpodobnost negativních nálezů.

Zveme Vás na webinář

Document Management ve farmaceutických firmách, 22. 3. 2023, 10:00 – 10:20

V rámci webináře se zaměříme na efektivní správu dokumentů (DMS = Document Management System) ve farmaceutických firmách. Poradíme Vám, jak být v souladu se všemi předpisy, mít firemní procesy pod kontrolou a získat jistotu, že všechny úkoly jsou plněny řádně a včas. Ukážeme Vám, jak můžete těžit z inteligentního DMS řešení, které Vám pomůže evidovat všechny potřebné záznamy pro audity a zároveň zajistí, že k firemním dokumentům a informacím mají přístup pouze oprávněné osoby. Součástí bude živá ukázka systému M-Files, lídra trhu dle společnosti Nucleus Research a vizionáře dle Gartnera. Všem účastníkům webináře budou po skončení k dispozici případové studie Bayer a PHOENIX lékárenský velkoobchod.

REGISTRACE ZDARMA ZDE