Webinář: Dodržování směrnic a compliance, 20. 4. 2022, 10:00 – 10:20

Chcete, aby Vaší organizaci začaly směrnice opravdu sloužit a neležely jen v šuplíku? Rádi byste automatizovali proces oběhu firemních směrnic a dalších interních dokumentů? Chcete si být jisti, že Vaše procesy jsou souladu se standardy a předpisy? Potřebujete být připraveni pro audit?

Společnosti působící v regulovaných a auditovaných odvětvích jsou často vystaveny výzvám se správou stále rostoucího množství dokumentace o dodržování předpisů.

37 % firem plánuje v následujících 12 měsících investovat do automatizace procesů okolo compliance & governance.

Zveme Vás na webinář

Dodržování směrnic a compliance, 20. 4. 2022

V rámci webináře se zaměříme na téma dodržování směrnic a compliance. Ukážeme Vám, jak lze snadno a efektivně spravovat a kontrolovat plnění interních požadavků na seznámení s konkrétními dokumenty a provádět záznamy, například pro audit v budoucnu. S automatizovanými workflow je dodržování předpisů a zajištění souladu se všemi směrnicemi snadné. Představíme Vám řešení M-Files, které Vám výrazně pomůže snížit rizika lidských chyb a opomenutí a zajistí dodržování směrnic a předpisů. Součástí bude živá ukázka procesu oběhu firemních dokumentů na příkladu souladu se směrnicí ISO 27001, která definuje požadavky na systém managementu bezpečnosti informací ve firmě.

TERMÍN: 20. 4. 2022, 10.00 – 10.20 hod.

CENA: Zdarma po registraci níže

REGISTRACE ZDE