Webinář: Jak zefektivnit práci advokátní kanceláře?, 20. 4. 2023, 10:00 – 10:20

72 % právníků přiznává potíže se zvládáním stále narůstajícího objemu informací. Proces hledání všech záznamů, korespondence, výkazů práce a dokumentů vztahujících se k jednomu konkrétnímu klientovi nebo případu může být velice složitý. Zároveň 70 % právnických firem uvádí, že tráví až příliš mnoho času administrativou.

Také nevíte, jak efektivně spravovat firemní informace a vykazovat služby klientům? Ztrácíte spoustu času neefektivními procesy? Pouze 51 % advokátních kanceláří využívá nějaký systém pro elektronickou správu případů.

Zveme Vás na webinář:

Jak zefektivnit práci advokátní kanceláře?, 20. 4. 2023, 10:00 – 10:20

V rámci webináře se zaměříme na téma efektivní práce v advokátních kancelářích a právních odděleních za pomoci digitálních technologií. Představíme Vám nejčastější výzvy v právnických firmách a klíčové rozdíly mezi lídry trhu a společnostmi, které za nimi zaostávají. Poradíme Vám, jak snadno, rychle a přesně vykazovat služby a připravovat faktury klientům. Ukážeme Vám moderní řešení Intuo Legal, které poskytuje skvělé nástroje pro plánování, přípravu, kontrolu a vyhodnocování činnosti jednotlivých advokátů i celého oddělení. Podporuje automatizaci klíčových procesů a poskytuje komplexní přehled o dění ve firmě. Všem účastníkům bude po webináři k dispozici případová studie Intuo Legal ve společnosti Skils s.r.o. advokátní kancelář.

REGISTRACE ZDARMA ZDE