Digital Resources a M-Files na konferenci Digital Trust & Paperless 2023

Digital Resources je partnerem konference Digital Trust & Paperless v termínu 19. 4. 2023. Přijďte za námi na stánek!

Ukážeme Vám, jak je možné digitalizovat Vaši správu dokumentů a informací, a těžit tak z výhod bezpapírové kanceláře.

Manuální procesy firmám nejen přinášejí komplikace, ale také vytváří bezpečnostní rizika. 58 % všech přijatých dokumentů je ponecháno v papírové podobě na stolech nebo ve skříních. 30 % pracovníků přiznalo, že si přečetli nějaký důvěrný dokument, který jim nebyl určen, jelikož byl ponechán vytištěný a nezajištěný v kanceláři.

Některé společnosti sice usilují o digitalizaci svých papírových dokumentů, nicméně dokumenty, které vyžadují schválení a podpis, často i přesto zůstávají v papírové podobě. 55 % organizací stále používá oběh papírových dokumentů vyžadující ruční podpis.

Nebylo by lepší Vaši správu dokumentů digitalizovat, zvýšit tak Vaši efektivitu a produktivitu, a to při současném snížení rizika?

Digitalizace a bezpapírová kancelář pomocí M-Files

M-Files jsou inovativním DMS (Document Management System) řešením, které pomáhá firmám digitalizovat správu dokumentů a informací, a těžit tak z výhod bezpapírové kanceláře. M-Files také podporují automatizaci Vašich klíčových firemních procesů (např. schvalování a elektronické podpisy). Uživatelé získávají přístup k dokumentům dle svých přístupových práv z jakéhokoliv (i mobilního) zařízení. M-Files přináší velice příjemné uživatelské prostředí, které lze jednoduše integrovat do firemní infrastruktury a propojit s celou řadou dalších systémů. M-Files jsou jmenovány vizionářem dle společnosti Gartner a lídrem trhu dle společnosti Nucleus Research.

Digital Resources je Global TOP 10 partnerem M-Files. Aktuálně se staráme o více než 10 000 koncových uživatelů v 19 zemích Evropy.

Chcete o M-Files vědět více? Podívejte se na www.e-dms.cz!

Nebo za námi doražte se stánek v rámci konference Digital Trust & Paperless v kongresovém centru České národní banky – rádi zodpovíme Vaše dotazy, prodiskutujeme Vaše potřeby a ukážeme Vám M-Files naživo.

Těšíme se na Vás!