Na koho se můžete těšit na semináři: Orchestrace podnikových systémů ve společnosti PETROF?

Jste zvědaví, koho uvidíte na naší unikátní akci v prostorách společnosti PETROF? Na jaké přednášející se můžete těšit?

Akci osobně zahájí jednatelka a prezidentka společnosti PETROF Zuzana Ceralová Petrofová.

Celý seznam přednášejících Vám přinášíme níže.

Přednášející na semináři:

Orchestrace podnikových systémů ve společnosti PETROF, 30. 3. 2023

Zuzana Ceralová Petrofová, jednatelka a prezidentka společnosti PETROF

Zuzana Ceralová Petrofová je představitelka páté generace rodiny Petrofů a v současné době stojí v čele společnosti PETROF. Je velmi úspěšnou a váženou manažerkou nejen v rámci odvětví. Mezi největší ocenění patří například čestný titul MANAŽERKA ROKU 2014, pravidelně se objevuje v žebříčku nejvlivnějších žen Česka časopisu FORBES. Akci v prostorách společnosti PETROF osobně zahájí.

Jan Sedláček, předseda představenstva, Digital Resources a.s.

Jan Sedláček řídí v Digital Resources od roku 2009 nejúspěšnější týmy pro implementaci podnikových informačních systémů (DMS, CRM, ERP) v Evropě. Pomáhá firmám automatizovat a zefektivnit jejich procesy. Těší ho, že uživatelé systémů od Digital Resources měli jednoduchý a rychlý přechod na práci z home office bez ztráty produktivity. Na akci seznámí hosty s tématem Orchestrace podnikových systémů ve společnosti PETROF.

Kristýna Jandová, marketingová ředitelka, Digital Resources a.s.

Kristýna Jandová je marketingovou ředitelkou Digital Resources a organizátorkou akce Orchestrace podnikových systémů ve společnosti PETROF. V první části programu uvede účastníky do světa inteligentní správy dokumentů a informací pomocí DMS (Document Management System) M-Files a vytěžovacího systému DOCU-X OCR. Rovněž zahájí prohlídku prostor tradiční výroby klavírů a pianin PETROF.

Petr Wurm, CIO, PETROF, spol. s r.o.

Petr Wurm působil na pozici CIO & Challenge Manager ve společnosti PETROF, kde řídil celý projekt implementace podnikových systémů M-Files a DOCU-X OCR. Jeho předchozí zkušenosti v oblasti digitální transformace a automatizace procesů mu umožnily administrovat a dále rozvíjet řešení ve společnosti PETROF samostatně. V druhé části programu představí hostům novou případovou studii nasazení M-Files a DOCU-X OCR v PETROF.

David Páter, ředitel divize M-Files, Digital Resources a.s.

David Páter působí jako ředitel divize M-Files ve společnosti Digital Resources. Má bohaté zkušenosti z desítek projektů v renomovaných společnostech. Pomáhá firmám digitalizovat jejich správu dokumentů a informací a efektivně nastavit firemní procesy v DMS/ECM systému M-Files. V rámci semináře v prostorách společnosti PETROF předvede živou ukázku moderního řešení M-Files.

Jakub Kiml, senior konzultant, Digital Resources a.s.

Jakub Kiml pracuje jako senior konzultant v Digital Resources. Stará se o několik významných zákazníků v oblasti DMS (Document Management System), poskytuje jim odborné konzultace a implementuje nové požadavky. Zároveň vede projektové týmy pro nasazení systémů M-Files a DOCU-X OCR u nových zákazníků, ať už on-premises či v cloudu (DMS-IN.CLOUD). Na akci provede živou ukázku vytěžování dat pomocí DOCU-X OCR s napojením na M-Files.

Přijďte se podívat!