ICT snídaně: Inteligentní správa informací, 12. 6. 2019

Dnes se konala naše poslední ICT snídaně v první polovině roku 2019 s názvem Inteligentní správa informací. Zaměřili jsme se na témata jako je správa obsahu pomocí moderních ECM řešení, eliminace informačního chaosu, správa životního cyklu smluv, inteligentní vytěžování dat a další.

ICT snídaně: Inteligentní správa informací, 12. 6. 2019

12. června se v naší školicí místnosti uskutečnila další ze série našich ICT snídaní, tentokrát na téma inteligentní správy informací.

Jan Sedláček, Předseda představenstva, uvedl celou akci a věnoval se tématu moderních ECM řešení a potížím s tradičními strukturami složek ve firmách. Představil systém M-Files jako Lídra dle společnosti Nucleus (Celý report zdarma ke stažení ZDE.)

 

Kristýna Dryáková, Marketing Manager, se zaměřila na problém informačního chaosu ve firmách a jeho eliminaci na příkladu správy životního cyklu smluv. V druhé části akce pak představila M-Files mobilní aplikaci.

 

David Páter, Ředitel divize M-Files, následně předvedl živou ukázku systému M-Files včetně demonstrace workflow opět na příkladu životního cyklu smluv. Rovněž představil administrační prostředí M-Files.

 

Václava Hromádková, Senior Consultant, se věnovala revoluční myšlence Intelligent Metadata Layer (IML) a předvedla, jak lze pomocí M-Files pracovat s jakýkoliv obsahem, aniž by v systému M-Files přímo ležel. Také provedla ukázku inteligentního analyzování obrázků.

 

Margarita Pasazhennikova, ICT Consultant, představila systém pro inteligentní vytěžování dat – Ancora. Rovněž celý proces demonstrovala na živé ukázce vytěžování firemní faktury.

 

Na závěr akce proběhlo slosování účastníků o hodnotné ceny – 3 výherci si odnesli lahev moravského vína a balíček domácích medů od našeho kolegy včelaře.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další setkání v druhé polovině roku!

Již brzy Vám poskytneme plán pořádaných akcí na druhé pololetí…

Více o systému M-Files ZDE.