Pozvánka na seminář: Inteligentní správa informací a řízení firemních procesů, 24. 10. 2018, Praha

Zveme Vás na odborný seminář s názvem

Inteligentní správa informací a řízení firemních procesů

Termín: 24. 10. 2018, 9.30 – 11.00 hod.
Místo: Holiday Inn, Na Pankráci 15/1684, Praha 4
Cena: zdarma pro 2 osoby z Vaší firmy, další osoba 980 Kč

REGISTRACE ZDE

Témata semináře:

Inteligentní správa informací, moderní ECM versus stávající systémy ve firmě.
Životní cyklus smluv a podceňovaná rizika oběhu papírových dokumentů ve firmách.
Inteligentní vytěžování dat, propojení s podnikovým systémem.
Zefektivnění firemních procesů a řízení vztahů se zákazníky.

V rámci programu představíme konkrétní špičkové nástroje pro efektivní správu informací – finský systém M-Files a rovněž provedeme ukázku výkonného CRM systému Intuo – Company Intelligence.

Seminářem Vás provedou:

Jan Sedláček, Předseda Představenstva
Honza se věnuje M-Files od počátku, řídí nejúspěšnější evropský tým a je též jedním ze sedmi členů EMEA Advisory Councilu, který spolupracuje na strategické orientaci M-Files. Zaměřuje se na lepší využívání podnikových systémů.

 

David Páter, M-Files Division Manager
David má bohaté zkušenosti z desítek projektů v renomovaných společnostech, jak v České republice, tak i v regionu střední a východní Evropy. Během semináře se bude věnovat administraci, řízení procesů a jejich zdokonalení pomocí M-Files.

 

Kristýna Dryáková, Marketing Executive
Kristýna působí v Digital Resources na pozici Marketing Executive a rovněž je manažerkou M-Files partnerské sítě. V rámci programu se bude věnovat zejména oblasti Contract Lifecycle Managementu ve firmách a M-Files mobilní aplikaci.

 

Alexej Bátor, obchodní ředitel
Alexej působí v Digital Resources na pozici obchodního ředitele a místopředsedy představenstva. 25 let se zaměřuje na oblast ERP a CRM. Mimo pracovní prostředí je vášnivým horských vůdcem a věnuje se skialpinismu.

 

Margarita Pasazhennikova, ICT Consultant
Margarita pracuje na pozici ICT Consultant a v rámci semináře provede živou ukázku inteligentního vytěžování dat a propojení s M-Files.

 

Jiří Porš, projektový manažer
Jirka u nás pracuje na projektech nasazování podnikových systémů. Má bohaté zkušenosti z implementace ekonomických a logistických systémů ve firmách. Jako Senior analytik se též podílí na integraci CRM a ERP řešení.

 

Václava Hromádková, M-Files Junior Consultant
Vendy působí v Digital Resources jako M-Files Junior Consultant. V rámci programu se bude věnovat zejména živé ukázce systému M-Files a jeho příjemného uživatelského prostředí.

 

Jitka Oktábcová, M-Files Junior Consultant
Jitka pracuje ve firmě na pozici M-Files Junior Consultant a má na starosti M-Files Helpdesk. Během semináře se zaměří na revoluční myšlenku Intelligent Metadata Layer v rámci nové verze M-Files 2018.