Pozvánka na seminář: Jak na informační chaos?, 10. 4. 2019, Praha

Zveme Vás na odborný seminář JAK NA INFORMAČNÍ CHAOS?, který se uskuteční ve středu 10. dubna v Clarion Congress Hotel Prague****. Přijďte na pomerančový fresh, dobrou kávu a skvělé občerstvení spojené se zajímavými ukázkami a tématy!

Seminář: Jak na informační chaos?, 10. 4. 2019, Clarion Congress Hotel Prague****

TERMÍN: 10. 4. 2019, 9:30 – 11.00 hod.
MÍSTO: Clarion Congress Hotel Prague****, Freyova 33, Praha 9
CENA: Zdarma pro 2 osoby z Vaší firmy, další osoba 980 Kč

Pro každého účastníka semináře bude zajištěno parkovací místo přímo v prostorách hotelu.

REGISTRACE ZDE

DOTKNEME SE NÁSLEDUJÍCÍCH TÉMAT:

Inteligentní správa informací, moderní ECM versus stávající systémy ve firmě.
Eliminace chaosu v informacích a podceňovaná rizika oběhu papírových dokumentů.
Inteligentní vytěžování dat, propojení s podnikovým systémem.
Zefektivnění firemních procesů a jejich automatizace.

JAK NA TYTO FIREMNÍ PROBLÉMY? UŠETŘETE ČAS PŘIJĎTE SE PODÍVAT!

Představíme konkrétní špičkové nástroje pro snadnou správu informací – finský systém M-Files, který opět zvítězil v americkém testu Top Ten Reviews a stal se „Vizionářem“ dle společnosti Gartner. Rovněž provedeme ukázku výkonného CRM systému Intuo – Company Intelligence.

Těšíme se na Vás!

JAN SEDLÁČEK, PŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA
Honza se věnuje M-Files od počátku, řídí nejúspěšnější evropský tým a je též jedním ze sedmi členů EMEA Advisory Councilu, který spolupracuje na strategické orientaci M-Files. Zaměřuje se na lepší využívání podnikových systémů (DMS, CRM, ERP, BI).

 

KRISTÝNA DRYÁKOVÁ, MARKETING EXECUTIVE
Kristýna působí v Digital Resources na pozici Marketing Executive a rovněž je manažerkou M-Files partnerské sítě. V rámci programu se zaměří zejména na eliminaci informačního chaosu na příkladu životního cyklu smluv a M-Files mobilní aplikaci.

 

DAVID PÁTER, M-FILES DIVISION MANAGER
David má bohaté zkušenosti z desítek projektů v renomovaných společnostech, jak v České republice, tak i v regionu střední a východní Evropy. Během semináře se bude věnovat administraci, řízení procesů uvnitř firmy a jejich zdokonalení pomocí systému M-Files.

MARGARITA PASAZHENNIKOVÁ, ICT CONSULTANT
Margarita pracuje na pozici ICT Consultant a v rámci našeho semináře provede živou ukázku inteligentního vytěžování dat a propojení s M-Files.

 

VÁCLAVA HROMÁDKOVÁ, M-FILES JUNIOR CONSULTANT
Vendy působí v Digital Resources jako M-Files Junior Consultant. V rámci programu se bude věnovat zejména revoluční myšlence Intelligent Metadata Layer propojující veškerý obsah ve firmě.

 

ALEXEJ BÁTOR, OBCHODNÍ ŘEDITEL
Alexej působí v Digital Resources na pozici obchodního ředitele a místopředsedy představenstva. 25 let se zaměřuje na oblast ERP a CRM. Mimo pracovní prostředí je vášnivým horským vůdcem a věnuje se skialpinismu.

 

JIŘÍ PORŠ, PROJEKTOVÝ MANAŽER
Jirka pracuje na projektech nasazování podnikových systémů. Má bohaté zkušenosti z implementace ekonomických a logistických systémů.