Seminář v Liberci: Jak na informační chaos?, 16. 10. 2019

Ve středu 16. října jsme uspořádali další z našich seminářů, a to v severočeském Liberci ve spolupráci se společností STAPRO Liberec software, s.r.o. Tématem semináře byla eliminace informačního chaosu ve firmách pomocí moderních DMS/ECM systémů, jako je M-Files.

Seminář: Jak na informační chaos?, 16. 10. 2019, Liberec

David Páter, ředitel divize M-Files, uvedl hosty do světa ECM (Enterprise Content Management) systémů, představil hlavní rozdíly oproti zastaralým řešením a následně také provedl živou ukázku systému M-Files.

 

Kristýna Dryáková, Marketing Manager, se věnovala tématu chaosu v informacích a jeho eliminaci pomocí systému pro správu informací a dokumentů. Na závěr programu předvedla M-Files mobilní aplikaci.

 

 

Z partnerské společnosti STAPRO Liberec software, s.r.o. se Martina Šašková zaměřila na integraci systémů M-Files a ERP systému Helios Orange a pro hosty také provedla živou ukázku.

  

Margarita Pasazhennikova, ICT konzultantka, navázala tématem inteligentního vytěžování dat na příkladu systému Ancora a rovněž zapojila živou ukázku systému s vytěžením faktury.

 

Václava Hromádková, M-Files konzultantka, seznámila účastníky s nástrojem Intelligent Metadata Layer, který umožňuje analyzovat dokumenty, obrázky apod. a pracovat s obsahem z jakéhokoliv úložiště.

 

Na závěr semináře proběhla diskuze a slosování účastníků o hodnotné ceny.

 

Děkujeme všem hostům, partnerské společnosti STAPRO Liberec software, s.r.o. a celému našemu týmu!

Těšíme se na další setkání…