Strategická spolupráce se švýcarskou společností Evolink

Společnost Digital Resources a.s. a společnost Evolink dnes oficiálně zahájily strategickou spolupráci v oblasti Enterprise Content Management (ECM/DMS) a Customer Relationship Management (CRM/BPM) systémů. Týmy obou společností budou poskytovat podporu a služby středně velkým a velkým zákazníkům v obou zemích.

Evolink působí již přes 15 let v oblasti telekomunikací a informačních technologií a na švýcarském trhu se stará o stovky středně velkých a velkých zákazníků. K referencím patří Mövenpick Wein, Cardis, Sotheby’s International Realty, Puma nebo Brillantmont International School. Více o společnosti Evolink na https://evolink.ch/.

Digital Resources a.s. je dodavatelem podnikových informačních systémů a IT služeb a aktuálně je jedním z nejúspěšnějších partnerů M-Files ve střední Evropě. Digital Resources podporuje zhruba 10 000 koncových uživatelů M-Files v 19 zemích Evropy. Ve svém portfoliu má též vlastní CRM systém Intuo – Company Intelligence, který je plně integrován s M-Files a pomáhá zefektivnit jakékoliv procesy ve firmě. Mezi zákazníky Digital Resources patří například Americká obchodní komora, Bayer, Deloitte Central Europe Limited, Wood & Company, OBO, a další.

Strategická spolupráce Evolink a Digital Resources je dobrou zprávou pro stávající i potenciální uživatele systémů M-Files a Intuo – Company Intelligence a posiluje pozice obou společností na trhu. Smíšené týmy disponují schopností realizovat projekty v angličtině, francouzštině, ruštině, češtině a slovenštině.

O systému M-Files

Document management systém M-Files je moderní platformou pro správu informací a dokumentů ve firmě. Řešení je založeno na bázi metadat, tudíž není třeba obsah hledat dle jeho fyzického umístění. Uživatelům naopak stačí vědět jakoukoliv informaci, ať už je to název, část textu, typ dokumentu, přidružená organizace apod. M-Files nabízí příjemné uživatelské prostředí, které lze jednoduše integrovat do firemní infrastruktury a propojit s celou řadou dalších systémů. Uživatelé získávají přístup k dokumentům a informacím dle svých přístupových práv prakticky z jakéhokoli (i mobilního) zařízení (Android, iOS, Windows).

M-Files jsou jmenovány Vizionářem dle společnosti Gartner a Lídrem dle společností Forrester a Nucleus. M-Files aktuálně používají statisíce uživatelů ve více než 100 zemích světa.

30-denní verze M-Files ke stažení zdarma na www.e-dms.cz.

Systém M-Files je nyní možné mít i v cloudovém řešení. Více na www.dms-in.cloud.

 O systému Intuo – Company Intelligence

Intuo – Company Intelligence je špičkový český informační systém vyvinutý společností Digital Resources. Řešení je postaveno na nejmodernějších současných technologiích s vynikajícím poměrem cena/výkon. Není pouze běžným CRM systémem, ale z hlediska strategického řízení je to zejména Business Management Software. Díky němu můžete snadno a efektivně plánovat, organizovat a řídit jakékoliv procesy ve vaší společnosti (BPM). Navíc je snadno propojitelný s řadou dalších systému, jako jsou například ECM/DMS nebo ERP řešení. V roce 2019 bylo speciální řešení pro advokátní kanceláře, Intuo Legal, oceněno jako Pozoruhodný produkt 2019.

Více o Intuo – Company Intelligence na www.intuo.cz.

Více o Digital Resources na www.digres.cz.

Použité zkratky:

BPM – Business Process Management (správa firemních procesů)

CRM – Customer Relationship Management (řízení vztahů se zákazníky)

DMS – Document Management System (správa dokumentů)

ECM – Enterprise Content Management (správa podnikového obsahu)