Webinář: Automatizace a digitalizace (od dokumentů až po procesy), 27. 3. 2024, 10:00 – 10:20

86 % pracovníků považuje nedostatečnou digitalizaci a automatizaci za klíčovou překážku rozvoje firmy. S tím souvisí i fakt, že zaměstnanci tráví denně až 25 % pracovního času rutinními, opakujícími se úkoly.

Chcete změnu? Rádi byste digitalizovali správu Vašich dokumentů a informací a zautomatizovali podnikové procesy?

Zveme Vás na webinář

Automatizace a digitalizace (od dokumentů až po procesy), 27. 3. 2024, 10:00 – 10:20

V rámci webináře se zaměříme na efektivní digitalizaci a automatizaci u Vás ve firmě, a to od dokumentů až po procesy. Odhalíme Vám nástroje, které umožní Vašim zaměstnancům soustředit se na hlavní náplň jejich práce namísto zdlouhavých manuálních procesů. Poradíme Vám, jak snadno digitalizovat správu obsahu, bezpečně sdílet informace a spolupracovat. Ukážeme automatická workflow, která usnadňují běžné firemní procesy, zvyšují produktivitu, snižují rizika (např. lidských chyb, opomenutí termínů) a zajišťují soulad se všemi požadavky a předpisy.

Představíme Vám ECM/DMS systém M-Files, vizionáře dle společnosti Gartner a lídra trhu dle společnosti Nucleus Research, a jeho cloudovou verzi DMS-IN.CLOUD. Rovněž provedeme živou ukázku inteligentního systému DOCU-X OCR pro automatizované vytěžování dat z dokumentů. Všem účastníkům bude po webináři k dispozici případová studie PETROF, spol. s r.o.

REGISTRACE ZDARMA ZDE