Webinář: Document management bez starostí, 8. 9. 2021

Až 53 % společností je nuceno používat více než tři oddělené systémy a úložiště pro správu dokumentů. Důsledkem je, že 83 % zaměstnanců musí znovu vytvářet již existující soubory, jelikož je nedokážou ve firemních úložištích najít, když je potřebují.

Také máte potíže s vyhledáváním dokumentů? Nevíte, která verze je ta správná? Chtěli byste lépe spravovat dokumenty a informace, ale nevíte jak? Jste menší firma a nedosáhnete na robustní DMS (Document Management System) řešení?

Zveme Vás na webinář

Document management bez starostí, 8. 9. 2021, 10:00 – 10:20

V rámci webináře se zaměříme na téma efektivního document managementu, a to bez starostí. Ukážeme Vám, jak lze vylepšit a zautomatizovat práci u Vás ve firmě, snadno spolupracovat, bezpečně sdílet informace a pracovat s firemním obsahem. Představíme Vám moderní řešení DMS-IN.CLOUD, které pokrývá oblast správy dokumentů a IT infrastruktury. Systém můžete začít využívat prakticky ihned po zakoupení – bez nutnosti implementace, migrace dat, bez vynaložení dodatečných nákladů, například na IT personál, servery nebo infrastrukturu.

TERMÍN: 8. 9. 2021, 10.00 – 10.20 hod.

CENA: Zdarma po registraci níže

REGISTRACE ZDARMA ZDE