Webinář: Inteligentní správa a digitalizace dokumentů, 2. 12. 2020, 10:00 – 10:30 hod.

Víte, kde jsou Vaše dokumenty? Kam byl soubor uložen? Kdo ho poslední editoval? Rádi byste spravovali dokumenty lépe, ale nevíte kde začít? Stále využíváte papírové verze dokumentů?

Ve spolupráci se společností Swiss Point, s.r.o. Vás zveme na webinář

Inteligentní správa a digitalizace dokumentů, 2. 12. 2020

Aktuální průzkum ukazuje, že 80 % zaměstnanců stále tiskne alespoň jeden papír denně. Papírové verze dokumentů a jejich fyzický oběh však přinášejí firmě komplikace, v některých případech i rizika, pokud jsou ponechávány nezajištěné na stolech nebo v kartotékách.

Co kdybyste toto nemuseli řešit?

V rámci webináře se zaměříme na inteligentní správu dokumentů a jejich digitalizaci. Představíme Vám moderní nástroje pro práci s obsahem, automatizaci procesů a vytěžování dat. Poradíme Vám, jak zefektivnit práci u Vás ve firmě a snadno digitalizovat Vaše dokumenty. Součástí bude živá ukázka finského ECM/DMS systému M-Files, lídra trhu dle společnosti Nucleus Research a vizionáře dle Gartnera.

TERMÍN: 2. 12. 2020, 10.00 – 10.30 hod.

CENA: Zdarma po registraci níže

REGISTRACE ZDARMA ZDE

Přednášející:

VÁCLAVA HROMÁDKOVÁ, SENIOR CONSULTANT, DIGITAL RESOURCES A.S.

Vendy působí v Digital Resources jako Senior Consultant. V rámci programu se zaměří zejména na inteligentní správu dokumentů pomocí řešení M-Files a předvede živou ukázku systému.

 

MICHAL HELCMAN, PARTNER | BUSINESS DEVELOPMENT, SWISS POINT, S.R.O.

Michal se již 12 let věnuje digitalizačním procesům a jejich optimalizaci. Během webináře se zaměří na téma efektivního využití softwarových nástrojů v administrativě a vytěžování dat.