DOCU-X OCR: Inteligentní vytěžování dat z dokumentů

Sháníte příjemný nástroj pro digitalizaci Vašich dokumentů a automatizované vytěžování údajů?

DOCU-X OCR umožňuje efektivně vytěžovat data z naskenovaných a elektronických dokumentů, jako jsou faktury, objednávky, dodací listy a další strukturované či polostrukturované doklady.

Jaké jsou hlavní výhody? Podívejte se!

Vytěžování dat z dokumentů pomocí DOCU-X OCR

UŠETŘETE ČAS!

Již nemusíte data z dokumentů přepisovat ručně. Zautomatizujte Vaše procesy a využijte pracovní sílu efektivněji. Systém DOCU-X OCR Vaše data přečte, validuje a automaticky zadá do požadovaného systému. Díky DOCU-X OCR dokážete ve firmě zrychlit přepisování dat až o 80 %.

SNIŽTE CHYBOVOST!

Manuální zpracovávání dokumentů často přináší mnoho chyb. S využitím DOCU-X OCR je chybovost minimální. Automaticky dochází k validaci vytěžených i zadaných údajů s vyznačením chybových hodnot. Data jsou kontrolována dle předem nastavených pravidel a mohou být i porovnávána s jinými datovými zdroji, např. číselníky z Vašeho ERP nebo CRM systému.

NECHTE ALGORITMUS PRACOVAT ZA VÁS!

Systém se neustále učí a zdokonaluje, čímž vylepšuje svoje výsledky. Cílem může být i plně automatický průchod dokumentu bez zásahu uživatele v případech, kdy si je systém na 100 % jistý. Potřeba manuální kontroly se tak snižuje na úplné minimum.

INTEGRUJTE!

Vytěžovací systém DOCU-X OCR je možné velice snadno integrovat s mnoha dalšími podnikovými systémy, jako je například ERP systém HELIOS nebo DMS systém M-Files. Ozvěte se nám – rádi Vám předvedeme živou ukázku tohoto propojení!

ZAPOJTE NEOMEZENÉ MNOŽSTVÍ UŽIVATELŮ!

S ohledem na vytěžování dokumentů na serveru je pomocí DOCU-X OCR možné zpracovávat dokumenty z libovolného počtu vstupů (skenerů a emailů) a neomezeným počtem uživatelů.

Chcete se dozvědět více nebo ukázat DOCU-X OCR naživo? Kontaktujte nás