ICT snídaně: Jak na informační chaos?, Písek

Ve středu 20. listopadu jsme zorganizovali ICT snídani v krásném městě Písek, kde máme naši druhou pobočku. Tématem akce byl informační chaos ve firmách a jeho eliminace pomocí ECM/DMS systému M-Files.

ICT snídaně: Jak na informační chaos?, Písek, 20. 11. 2019

Akce se konala v píseckém hotelu Biograf, kde byla pro hosty připravena bohatá bufetová snídaně.

Úvodní slovo měl Jan Sedláček, Předseda představenstva Digital Resources a.s., který rovněž uvedl hosty do světa DMS (správa dokumentů) a ECM (správa firemního obsahu). Vysvětlil, proč jsou M-Files jmenovány Lídrem trhu dle společnosti Nucleus.

 

Jiří Kolářík, IT specialista Digital Resources a.s., seznámil účastníky s problematikou informačního chaos a ukázal, jak ho lze ve firmách eliminovat pomocí řešení M-Files.

 

David Páter, Ředitel divize M-Files a pobočky Písek, následně předvedl živou ukázku moderního systému M-Files, včetně jeho administrátorského prostředí.

 

Kristýna Dryáková, Marketing Manager, se věnovala modulu Intelligent Metadata Layer (IML), který usnadňuje uživatelům práci tím, že analyzuje dokumenty a obrázky, předvyplňuje metadata a rovněž pomáhá pracovat s informacemi a dokumenty napříč všemi úložišti ve firmě.

 

Margarita Pasazhennikova, ICT Consultant Digital Resources a.s., představila hostům inteligentní vytěžování dat, například z přijatých faktur, pomocí systému Ancora.

 

Na závěr akce proběhlo slosování účastníků o hodnotné ceny společně s částí pro dotazy a následný networking.

Děkujeme všem hostům a celému našemu týmu!