Partnerská spolupráce v oblasti DMS M-Files – Petr Wurm

Naším novým obchodním a implementačním partnerem M-Files se stává Ing. Petr Wurm, se kterým aktivně spolupracujeme již několik let. Nyní oficiálně zahajujeme partnerskou spolupráci v oblasti DMS (Document Management System).

Petr Wurm partnerem v oblasti DMS M-Files

Petr Wurm má nejen dlouholeté zkušenosti v oblasti digitální transformace a automatizace procesů ve firmách, ale také má ve spolupráci s Digital Resources za sebou úspěšný projekt nasazení M-Files ve společnosti PETROF, který na straně zákazníka kompletně řídil a zrealizoval i implementaci více než 20 agend (např. správa faktur, smluv, projektů, zakázek, ceníků apod.). Společnosti PETROF stále poskytuje servis a průběžný další rozvoj řešení M-Files.

V návaznosti na projekt implementace M-Files v PETROFu jsme v letošním roce pořádali unikátní akci s názvem Orchestrace podnikových systémů ve společnosti PETROF v termínu 30. 3. 2023, kde Petr Wurm byl jedním z klíčových přednášejících a sdílel své zkušenosti a přínosy systému M-Files ve společnosti PETROF. Hlavním bodem programu bylo představení případové studie M-Files a DOCU-X OCR ve společnosti PETROF, spol. s r.o.

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci v oblasti DMS M-Files!