Ocenění Pozoruhodný produkt 2023 pro DMS-IN.CLOUD

Naše řešení DMS-IN.CLOUD získalo ocenění Pozoruhodný produkt 2023 od magazínu Business IT – děkujeme!

Řadí se tak mezi TOP 7 produktů, které stojí za pozornost a podporují růst Vašeho byznysu.

Celý článek na Business IT a všechny oceněné produkty najdete ZDE.

DMS-IN.CLOUD získává titul Pozoruhodný produkt 2023

DMS-IN.CLOUD představuje moderní řešení správy dokumentů (DMS) a informací v kombinaci s IT infrastrukturou. Řešení je vhodné zejména pro menší a středně velké firmy. Nabízí komplexní dokument management v cloudu – bez starostí o hardware, dodatečný personál, aktualizace serverů apod.

Díky DMS-IN.CLOUD může mít k dispozici profesionální platformu pro správu dokumentů téměř každý, a to prakticky ihned po zakoupení, jelikož řešení poskytuje předpřipravené úložiště. I menší firmy mohou zároveň těšit z robustní architektury na straně serverů díky provozu v profesionálním datovém centru.

Základní balíček DMS-IN.CLOUD obsahuje licenci DMS (Document Management System) M-Files, standardní uživatelskou IT podporu, služby datacentra, základní školení uživatelů a další. Základní balíček DMS-IN.CLOUD pořídíte již od 590 Kč/uživatel/měsíc. Kompletní ceník je k dispozici ZDE.

Prémiové služby mohou řešení rozšířit například o vlastní administraci, zálohování dat, Disaster Recovery či integrace s dalšími systémy.

Sestavte si své řešení na míru ZDE