Junior Programátor .NET MAUI
(nástupní bonus 5 000 Kč)

Jsi student, baví tě IT a chceš poznat něco nového? Tak čti dále!

Do našeho týmu rádi přijmeme ambiciózní vysokoškolské studenty se zaměřením na oblast informačních technologií a se zájmem programovat aplikace, kteří by rádi rozjeli svou kariéru v dynamicky rozvíjející se IT společnosti s potenciálem kariérního růstu. Nabízíme Ti DPP na 2-3 dny v týdnu či částečný úvazek.

Co Tě čeká?

Pro začátek se staneš pravou rukou našich zkušenějších kolegů, kteří aktivně pracují na projektech implementací a konzultacích našich podnikových systémů. Samozřejmostí je vlastní pracovní místo, flexibilní pracovní doba, firemní mobil, možnost vypůjčení firemního vozidla při cestách za zákazníky, a hlavně výborná káva!

Práce s profesionálními podnikovými systémy jako jsou ERP systémy – Helios iNuvio, CRM systém Intuo – Company Intelligence a DMS systém M-Files.

Co je pro nás důležité?

Stačí nám o něco vyšší než běžné IT znalosti. Rádi tě vše rychle naučíme! Důležité je pro nás maturitou ukončené studium, čeština a angličtina na komunikativní úrovni, a hlavně tvá chuť naučit se nové věci, být odpovědný a tvrdě pracovat.

Pokud umíš s Microsoft SQL Serverem, .NET MAUI, SQL či C# a vlastníš ŘP skupiny B, je to výhoda, ale ne podmínka😊

Co Ti nabízíme?

Nabízíme ti zajímavou a atraktivní práci, různé školení a certifikace, mzdu ve výši 190-250 Kč/hod. dle tvého výkonu a výsledků a po zaučení i velkou míru individuální odpovědnosti.

Kariérní růst je samozřejmostí! Během jednoho roku se můžeš vypracovat na pozici Seniora.

Naší velkou výhodou je menší a mladý dynamický kolektiv, který se pravidelně schází na firemních akcích. Nedávno jsme si byli společně zahrát curling, vypluli na plachetnicích v Chorvatsku či jen poseděli v restauraci u dobrého jídla.

Přijďte nás navštívit na pohovor a získejte práci s výborným potenciálem. Těšíme se!

V případě zájmu nám zasílejte životopisy na e-mailovou adresu: info@digres.cz.