Seminář: Ako na informačný chaos?, 24. 10. 2019, Bratislava

Ve čtvrtek 24. října se konal seminář s názvem Ako na informačný chaos? v bratislavském hotelu Tatra. Děkujeme partnerské společnosti Swiss Post Solutions, s.r.o. za skvělou spolupráci!

Seminár: Ako na informačný chaos?, 24. 10. 2019, Bratislava

Seminář byl zahájen Janem Sedláčkem, předsedou představenstva Digital Resources a.s., úvodem do správy podnikového obsahu (ECM). Poukázali jsme na rozdíly mezi zastaralými systémy ve firmách a moderními řešeními ECM.

 

Kristýna Dryáková, Marketing Manager, se věnovala informačnímu chaosu a jeho eliminaci ve firmě. Také představila M-Files mobilní aplikaci, která uživatelům umožňuje mít informace při ruce, kdykoliv je potřebujete.

 

Živou ukázku moderního ECM/DMS systému M-Files pak provedl David Páter, ředitel divize M-Files. Rovněž hosty seznámil s příjemným administrátorským prostředím.

 

Václava Hromádková, M-Files konzultantka, představila nástroj Intelligent Metadata Layer, který v rámci M-Files pomáhá uživatelům analyzovat dokumenty a pracovat s informaci napříč různými úložišti.

 

Partnerem naší akce byla společnost Swiss Post Solutions, s.r.o.

Michal Helcman, head of sales & projects, seznámil účastníky semináře s vytěžováním dat, digitalizací papírových dokumentů a zefektivněním administrativy ve firmách.

 

Rovněž byla představena partnerská spolupráce mezi společnostmi Digital Resources a.s. a Swiss Post Solutions s.r.o.

Na závěr akce proběhla diskuze a  slosování účastníků o hodnotné ceny, jako je například švýcarský nůž Victorinox, skleněný USB flash disk či dárkový cestovní set. Při následném coffee breaku měli hosté možnost zeptat se našich přednášejících na libovolné otázky.

 

 

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na příští setkání!