Úspěch na partnerské konferenci v Nice

Tým Digital Resources přiváží dvě nominace a jednu cenu z jihofrancouzského Nice, kde proběhla mezinárodní M-Files Partner Conference 2016.

Ocenění jsou udělována M-Files Partnerům, kteří působí v Evropě, Africe a Blízkém výhodu. Nominováni jsme byli v kategoriích:

  • Commitment Award
  • Marketing Initiative Award

M-Files Partner Conference 2016

Náš tým zvítězil v kategorii Marketing Initiave Award. Byly tak oceněny naše aktivity za posledních 12 měsíců, ke kterým patří organizace ICT snídaní, seminářů, podpora Státní opery Praha a organizace akce pro naše stávající a potenciální zákazníky v rámci operního představení a také setkání s našimi milými hosty ve VIP Party Boxu O2 areny při play off utkání hokejové Sparty.

Jaké jsou reakce přímých účastníků akce?

„Jsme hrdí na získané ocenění a je skvělé být Gold partnerem M-Files.“ 

– Martin Kanyza, M- Files Sales and Technical Specialist

„Jsme opravdu šťastní za získané ocenění. Navíc M-Files přináší zcela nový a unikátní pohled na práci s informacemi, takže je fajn, když můžeme jeho vlastnosti představovat odborné veřejnosti.“

– David Páter, M-Files Product Leader

„Děkujeme za ocenění, také děkujeme celému týmu, který se u nás podílí na našich M-Files aktivitách. Je skvělé být oceněni mezi tak zajímavými partnery a téměř dvěmasty účastníky konference z Evropy, Afriky a Blízkého východu.

– Jan Sedláček, Chairman of the Board

 

Za sedm let spolupráce jde již o třetí významné mezinárodní ocenění pro Digital Resources a.s. M-Files rostou globálně dramaticky rychleji, než celý sektor ECM a jsou nejinovativnějším řešení s unikátním a velmi jednoduchým uživatelským prostředím, které navíc podporuje více platforem, včetně mobilních.

#nice2beapartner

 

 

 

 

 

Vyzkoušejte si M-Files zdarma: www.e-dms.cz