Automatizované vytěžování dat z dokumentů

Přemýšlíte, jak urychlit a zefektivnit práci s dokumenty u Vás ve firmě? Stále zpracováváte příchozí soubory manuálně? Tráví Vaši zaměstnanci až příliš mnoho času ručním přepisováním dat?

Pořiďte si inteligentní vytěžovací nástroj a práce ve Vaší firmě bude mnohem snazší!

Systémy pro automatické vytěžování dat z dokumentů

Moderní systémy pro inteligentní vytěžování dat pomáhají snadno a rychle digitalizovat Vaše firemní dokumenty a automatizovat proces vytěžení potřebných informací, a to s minimální chybovostí. Systémy samostatně vyčtou data ze skenovaných a elektronických dokumentů (např. faktur, objednávek, dodacích listů a dalších strukturovaných či polostrukturovaných dokumentů), validují je a uloží do Vámi požadovaného podnikového systému, např. ERP nebo DMS, kde se mohou ihned rozběhnout další interní procesy.

Automatizovaným vytěžováním údajů eliminujete mnoho chyb, které jsou často důsledkem manuálního zpracovávání dokumentů. Data jsou kontrolována dle předem nastavených pravidel a mohou být porovnávána s jinými datovými zdroji, např. číselníky z Vašeho ERP nebo CRM systému. Potřeba ručních zásahů se v čase snižuje na úplné minimum, jelikož systémy se díky vestavěné umělé inteligenci neustále učí.

V Digital Resources a.s. právě takováto řešení pro inteligentní vytěžování dat (např. Rossum, ABBYY FlexiCapture nebo DOCU-X OCR) implementujeme u našich zákazníků, nejčastěji v kombinaci s dalšími podnikovými systémy (DMS, CRM, ERP), které společně propojujeme dle požadavků.

Zvažujete nasazení systému pro automatické vytěžování dat z dokumentů? Napište nám!

Rádi s Vámi probereme veškeré možnosti a předvedeme Vám řešení živě.

Také si můžete zdarma prohlédnout naši případovou studii implementace DMS M-Files a vytěžovacího systému DOCU-X OCR ve společnosti PETROF, spol. s.r.o. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit!