Webinář: Efektivní procesování faktur, 12. 6. 2024, 10:00 – 10:20

Trávíte spoustu času manuálním zpracováváním faktur? Ztrácíte přehled nad tím, u koho se faktura zrovna nachází a v jaké je fázi schvalovacího procesu? Digitalizace a automatizace procesování faktur pro Vás může být efektivním řešením!

Ve spoustě firem jsou tyto procesy příliš složité, což vede k duplicitám, zpožděným platbám nebo dokonce až ke ztrátě dokumentů. Výsledkem je chaos a nespokojení dodavatelé. 90 % faktur po celém světě je bohužel stále zpracováno ručně.

Zveme Vás na webinář

Efektivní procesování faktur, 12. 6. 2024, 10:00 – 10:20

V rámci webináře se zaměříme na efektivní procesování faktur. Ukážeme Vám, jak snadno zpracovávat velké množství faktur a jak eliminovat zmeškané lhůty splatnosti či chyby, které často vznikají jako důsledek manuálního zpracovávání. Díky digitalizaci budete mít veškeré dokumenty v bezpečném centralizovaném prostředí, které využívá automatizovaná workflow. Představíme Vám systém pro inteligentní vytěžování dat z dokumentů DOCU-X OCR, DMS (Document Management System) M-Files, lídra trhu dle Nucleus Research a vizionáře dle Gartnera, a ERP systém HELIOS iNuvio.

REGISTRACE ZDARMA ZDE